Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

VW Bora 1.9 tdi 115 AJM Drgania na obrotach ja這wych

bukowski111 25 Nov 2021 01:49 144 5
    bukowski111
    Level 2  
    Witam
    Pacjent to Bora 1.9 tdi 115 AJM
    A sprawa wygl康a tak po odpaleniu silnika chodzi normalnie po 10 sek wpada w drgania po czym ucicha i znowu po 10 sek znowu to samo...
    My郵a貫m ze to dwumas zdj掖em sprz璕這 ale okaza這 si 瞠 ju jest zamontowane sztywne ko這 Valeo i wygl康a one na nowe tarcza nie wytarta itd....
    Jedno co mnie nurtuje, to jest 這篡sko oporowe i one ma luz taki g鏎a d馧 i to dosy du篡 i nie wiem czy ma taki by czy nie...
    I jest tak ze wcisn sprz璕這 wibracje znikaj wcisn znowu wibracje znowu si pojawiaj...
    I jak delikatnie wcisn sprz璕這 r瘯a to czu jak peda造 sprz璕豉 ca造 chodzi jakby gdzie co wali這....
    Nie wiem co mam zrobi ?
    Mo瞠 kto ma jakie pomys造...
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemy郵e. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj si
    CameR

Moderator of Vehicle Security
    bukowski111 wrote:
    wcisn sprz璕這 wibracje znikaj wcisn znowu wibracje znowu si pojawiaj

bukowski111 wrote:
    這篡sko oporowe i one ma luz taki g鏎a d馧 i to dosy du篡

Nie wiem, czy dobrze zrozumia貫m Twoj wypowied, ale to jest objaw usterki 這篡ska oporowego.
    bukowski111
    Level 2  
    Spr篹yny w tarczy sprz璕豉 s do dupy zam闚i貫m nowa tarcze i lozyski oporowe..
    I dam zna czy to by這 przez to...

Dodano po 1 [minuty]:

elektronockaut wrote:
    Mo瞠 zawieszenie silnika/skrzyni (poduszki)?
    Mia貫m podobnie...

Nie wszystkie s jak nowe... Jedynie co wymieni貫m to od skrzyni t z tylu ale to nic nie da這..
    fredflinst
    Level 8  
    Problem tkwi w sztywnym kole to wada tych wynalazk闚 czesto sa to zespawane kola dwumasowe przez 'Mirka speca' w gara簑 za domem brak odpowiedniego wywieszenia na maszynie spowoduje wlasnie takie zachowania .pozdrawiam
    makki24
    Level 14  
    Mia貫m tak w Touranie 1.9 TDI, wywali貫m to na z這m. Za這篡貫m dwu mas i problem znik, zestaw Valeo wygl康a jak nowy. Jedynie odbiorca z這mu si cieszy. I zestaw by Valeo, Mirek Spec nic nie mia z nim wsp鏊nego.