Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Straciłem dysk D! Pomocy!

Dawidneedshelp 25 Nov 2021 10:02 144 5
    Dawidneedshelp
    Level 2  
    Mam laptopa firmy lenovo, miałem 2 dyski Dysk C na którym jest chyba 120 gb i dysk D na którym było coś koło 700/800 gb (tak myślę, nie pamiętam)i nagle wchodzę w Ten Komputer i pierwsze co ujrzałem to to że mam tylko dysk D, nie wiem jak to naprawić u chciałbym żeby mi ktoś pomógl, nie mogę otworzyć plików takich jak Davinci Resolve ponieważ był zapisany na dysku D
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    janstop84
    Level 14  
    Chwila.Przeważnie dysk C to partycja systemowa wiec gdybyś ją stracił to lipa. Proponuję wyjąć dysk i przez przejściówkę USB podłączyć do innego kompa i zobaczyć co się stanie.
    cysiekw
    Level 35  
    Dawidneedshelp wrote:
    2 dyski Dysk C na którym jest chyba 120 gb i dysk D
    Dyski czy partycje? System widnows? Co masz w zarządzaniu dyskami?
    Dawidneedshelp
    Level 2  
    ogólnie dysk, nie był podzielony np usnajmy że mialem 2 dyski co miały 500gb i 500gb i jeden straciłem, nie doszło mi wiecej miejsca na drugim system win 10, Co masz w zarządzaniu dyskami? nwm, jak to wgl sprawdzić?
    badboy84
    Level 42  
    To nie loteria, raz piszesz że masz 120 i 800 a teraz 500 i 500. To są w końcu 2 dyski czy 1?
    Kliknij "Ten komputer" prawym wybierz Zarządzaj a później Zarządzanie dyskami.
    viayner
    Level 41  
    Witam,
    Dawidneedshelp wrote:
    ogólnie dysk, nie był podzielony np usnajmy że mialem 2 dyski co miały 500gb i 500gb i jeden straciłem, nie doszło mi wiecej miejsca na drugim system win 10, Co masz w zarządzaniu dyskami? nwm, jak to wgl sprawdzić?

to mamy domniemywac czy rozwiazywac problem teoretycznie?
    To masz dwa dyski i jeden jest nie widoczny?, w tytule podales D a z opisu wynika ze masz D, moze sprecyzuj.
    W ustawieniach administracyjnych masz zarzadzanie dyskami i od tego nalezy zaczac, czy system w ogole widzi dysk, jezeli jest to jak go widzi NTFS czy RAW czy cos innego?
    Pozdrawiam