Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Zgrywanie danych - jak zgrać dane z uszkodzonego telefonu?

AmokKPL 25 Nov 2021 10:17 141 7
    AmokKPL
    Level 11  
    Poszukuje jakiegoś sposobu lub urządzenia dzięki któremu uda mi się ściągnąć dane z telefonu, najczęściej z marki Samsung. Uszkodzenia telefonu najbardziej będą spowodowane uszkodzonym wyświetlaczem. Dobrze byłby jakby była też możliwość wyczyszczenia telefonu do ustawień fabrycznych. Jako dane na myśli mam głównie zdjęcia ewentualnie inne pliki typu dokumenty pdf itp. Są w Internecie jakieś aplikacje które niby tak działają ale nie mogę znaleźć nigdzie żadnych recenzji, nie licząc recenzji samego producenta. Co polecacie w takim przypadku?
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    blahfff
    Level 38  
    AmokKPL wrote:
    Co polecacie w takim przypadku?

Podłączyć sprawny ekran. Brutalne, ale to jedyna pewna metoda. Te aplikacje typu ifone, dr fone i itp. to zwykły scam.

Czasem można się wspomóc adapterem MHL, ale to głównie seria S i to modele S3-S5 i potem S8 w gore.
    mechanic8
    Level 8  
    Disk Drill a jak nie to serwis, który zajmuje się odzyskiwaniem danych już w trudnych przypadkach.
    AmokKPL
    Level 11  
    A przez hub USB C który ma wyjście hdmi i USB żeby podpiąć myszkę?
    staś pytalski
    Level 38  
    AmokKPL wrote:
    A przez hub USB C który ma wyjście hdmi i USB żeby podpiąć myszkę?

Masz wyżej napisane, telefon musi wspierać MHL by podać obraz. Myszka działa jak telefon wspiera OTG.
    blahfff
    Level 38  
    mechanic8 wrote:
    Disk Drill

W czym to niby pomoże w przypadku uszkodzonego ekranu? To w ogóle nie ma zastosowanie w przypadku współczesnych smartfonów.
    AmokKPL
    Level 11  
    Będą to telefony klasy A51 A71 no i jakieś S więc może MHL ruszy.
    blahfff
    Level 38  
    A51, A71 nie obsuguja MHL.