Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Solved] Tv Samsung + harman kardon bds270 (problem z dzwiękiem

buubuu 27 Nov 2021 01:16 354 3
    buubuu
    Level 9  
    Witam mam taki problem próbowałem już chyba wszystko ale dalej nie wiem co jest grane. Aktualnie mam podłączone kino Harman Kardon bds270 przez kabel optyczny do tv daje mi to dźwięk telewizji naziemnej jak i podłączonego do tv komputera.

Problem jest taki że dźwięk późno się załącza tzn. np jak przemieniam kanał w tv to dźwięk jest ale nagle go przerywa na 2sek i znowu jest normalnie.
    To samo np. jak przewijam YouTube przewijam 5s i za każdym razem nie mam dźwięku 2sek i jest ok i znowu przewijam i znowu nie ma 2sek dźwięku.
    No nie powiem boli mnie to strasznie :P Próbowałem ARC inny kabel hdmi przeróżne ustawienia i dalej bez zmian.

Ktoś coś może się spotkał z takim czymś w innym sprzęcie ?
  • Helpful post
    paszczak1
    Level 14  
    To chyba będzie normalne. Z telewizora inaczej się nie spodziewaj, trochę potrwa zanim urządzenia się skomunikują. Sygnał po optycznym może mieć różny format. Na każdym programie ustala od nowa. Komputer podłącz bezpośrednio do amplitunera. Powinno być znacznie lepiej, choć z Youtuba też potrwa, zanim się połączy. Po analogu miałbyś szybciej.
    buubuu
    Level 9  
    No analog leci beż opóźnienia. Chyba tak musi zostać.
    buubuu
    Level 9  
    Podpięcie przez kabel analogowy rozwiązuje mój problem