Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Renault captur 1.5 dci - Kluczyk na desce, plus komunikat sprawdź samochód.

szymitsu21 29 Nov 2021 20:23 369 10
Bosch
    szymitsu21
    Moderator of Cars
    Witam wszystkich.

Panie i panowie mam problem z takim cudem, auto po wypadku, klon ECU i nie oryginalny zestaw wskaźników.

Wszystko działa, vin i przebieg przepisane.
    Żadnych innych błędów poza jednym w liczniki
    Renault captur 1.5 dci - Kluczyk na desce, plus komunikat sprawdź samochód.

Konfiguracja zrobiona.

Serwisy zrobione etc.

Pomysły ?
  • Bosch
    Piotrek2236
    Level 6  
    Jak auto jest po wypadku podejrzewam że może być czujnik uderzeniowy walnięty wtedy trzeba go wymienić albo pod kompa podpiąć dalej pomysłów nie mam ewentualnie jeszcze immobiliser ale co do tego pewien nie jestem
  • Bosch
    Piotrek2236
    Level 6  
    Tak tylko teraz pozostaje się dowiedzieć co owy kluczyk oznacza podejrzewam że może to być błąd immobiliser-a bo z tego co ja wiem a nie robię z siebie niewiadomo jak mądrego na kilku przykładach się dowiedziałem że po samej wymianie licznika trzeba kodować kluczyk żeby immo się zgadzało inaczej nie chce odpalić najlepiej by było jak byś wpisał sobie w przeglądarkę lista kontrolek auto model rok i silnik i w grafice powinieneś coś znaleźć
    Piotrek2236
    Level 6  
    No trudno chciałem pomóc nie wyszło może komuś innemu się uda powodzenia w naprawie
    milejow
    Level 43  
    Sprawdź w Clipie datę produkcji zegarów, chyba to samo miałem w Clio III jak wsadziłem blat z przedlifta do polifta, tylko u mnie jeszcze w nieregularnym czasie blokowało radio i wyświetlało ,,blocked,, na wyś.radia.
    milejow
    Level 43  
    szymitsu21 wrote:
    Zrobiłem reproga, nie wyeliminował by problemu ?

Nie wiem, wiem tylko, że wsadami się gryzły