Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Solved] Outlook poczta przychodzi do folderu Elementy usunięte.

czechu117 01 Dec 2021 10:41 174 3
    czechu117
    Level 8  
    Cześć,

Problem tak jak w temacie, ni stąd ni zowąd wiadomości zaczęły przychodzić do folderu Elementy usunięte.

Outlook 2003. Skonfigurowany na POP3 i tak musi być. Czy ktoś spotkał się z takim problemem?

Dzięki, miłego!
  • Helpful post
    wesoly_ro
    Level 14  
    witam, a przypadkowo nie stworzyła się reguła która przenosi do usunięte . proszę sprawdzić w regułach.
    czechu117
    Level 8  
    @wesolyro Sprawdzałem choć niezbyt dokładnie. Niestety użytkownik komputera uważa że reguły są świetne do oznaczania wiadomości jako spam. Żeby było zabawnie najpierw zakłada konto na jakimś "spam-portalu" a potem jak przychodzą maile to ustawia regułę żeby wiadomości od tego nadawcy lądowały w tym i tym folderze, co powoduje że reguł jest ze 100.... Przepatrzę jeszcze raz i się odezwę :)

Dodano po 14 [minuty]:

@wesoly_ro A jednak, im coś prostsze tym ciężej na to wpaść, miałeś rację 2 formuły przerzucały wszystko do usuniętych. Moja głupotą było tylko "rzucenie" okiem zamiast sprawdzić porządnie.

Dla ciekawskich:
    "Po nadejściu wiadomości wysłanej tylko do mnie przenieś do folderu...."
    "Po nadejściu wiadomości z moim nazwiskiem/imieniem w polu Do/DW przenieś do folderu..."

Dziekuje :D
    czechu117
    Level 8  
    @wesolyro Sprawdzałem choć niezbyt dokładnie. Niestety użytkownik komputera uważa że reguły są świetne do oznaczania wiadomości jako spam. Żeby było zabawnie najpierw zakłada konto na jakimś "spam-portalu" a potem jak przychodzą maile to ustawia regułę żeby wiadomości od tego nadawcy lądowały w tym i tym folderze, co powoduje że reguł jest ze 100.... Przepatrzę jeszcze raz i się odezwę :)

Dodano po 14 [minuty]:

@wesoly_ro A jednak, im coś prostsze tym ciężej na to wpaść, miałeś rację 2 formuły przerzucały wszystko do usuniętych. Moja głupotą było tylko "rzucenie" okiem zamiast sprawdzić porządnie.

Dla ciekawskich:
    "Po nadejściu wiadomości wysłanej tylko do mnie przenieś do folderu...."
    "Po nadejściu wiadomości z moim nazwiskiem/imieniem w polu Do/DW przenieś do folderu..."

Dziekuje :D

Dodano po 51 [sekundy]:

Usunięcie reguł rozwiązuje problem