Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Agregat prądotwórczy inwertorowy DAEWOO GDA 4600i opinie o produkcie

adamekmarian 02 Dec 2021 23:08 2244 4
    adamekmarian
    Level 1  
    Agregat prądotwórczy inwertorowy DAEWOO GDA 4600i-jestem zainteresowany kupnem w/w agregatu i nie wiem nic o nim. Proszę o opinie
    jeśli ktoś miał z nim do czynienia .
    marcin283
    Level 1  
    Przyłączam się do pytania o ten agregat Daewoo 4600i. dokładam do tego jeszcze Karcher PGG3, lub PGG3.
    Klapsa2503
    Level 8  
    Czy kupiliście może któryś z wymienionych agregatów? Jakie macie opinie?
    orka2020
    Level 2  
    Zastanawiam się czy wszystkie inwertery mają na L 115V i na N 115V co wyklucza podpięcie do domowej instalacji?
    Dziekanows
    Level 8  
    Posiadam taki agregat od pół roku, jestem zadowolony, do zastosowań domowych jest ok. Mam go wpiętego w instalację domową, jest z inwerterem i zasila bez problemu delikatny sprzęt typu laptop czy piec kondensacyjny. Oczywiście ze względu na moc nie nadaje się do stalego zasilania urządzeń grzewczych typu czajnik, indukcja, piekarnik. Do podtrzymania domowego oświetlenia LED, pieca gazowego, lodówki, rekuperatora, routera czy ładowarek i zasilaczy jak najbardziej polecam. Z minusów może kultura pracy, dopóki się nie rozgrzeje pracuje nierówno, ale to chyba przypadłość tego modelu bo przed zakupem prosiłem o odpalenie 3szt i kazda pracowała podobnie