Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Problem z działającą kierownicą

adamkrolikowski055 07 Dec 2021 22:15 159 3
    adamkrolikowski055
    Level 2  
    Dobry wieczór mam problem z kierownicą Thrustmaster Ferrari GT Experience RW (PC/PS3) kierownica po podłączeniu i zainstalowaniu sterowników działała bardzo dobrze następnego dnia próbowałem odpalić kierownicę i niby działała ale komputer jej nie wykrywał jak wchodziłem do Kontrolery gier znajdywało kierownicę ale wykrywało ją jako coś innego chyba kontroler i w grach nie działała po kilkakrotnym odinstalowywaniu sterowników i usuwaniu z menadżera zadań kierownicy czyli kontrolera w końcu nagle zadziałała ale dzisiaj po ponownym podłączeniu kierownica działa ale jej nie wychwytuje nie wiem co z tym zrobić próbowałem robić wszystko z poradników odinstalowywałem sterowniki już chyba 30 razy i dalej nic. Kierownica jest bardzo stara i sterowniki też są z 2018/2017 więc podejrzewam że to tego wina ale może wy coś macie do powiedzenia na ten temat.
    jarekgol
    Level 22  
    Zobacz jaki się pojawia w menadżerze urządzeń Vid i Pid jak działa i jak nie. Jeśli te numerki się różnią to prawdopodobnie problem jest w kierownicy. Możesz ją otworzyć i obejrzeć pod kątem zalań, zimnych lutów, spuchniętych kondensatorów i przemierzyć kabel omomierzem czy się może nie złamał.
    adamkrolikowski055
    Level 2  
    Takie coś mi się wyświetla

Problem z działającą kierownicą
    jarekgol
    Level 22  
    W jakim stanie? Działa, nie działa? Jak się stan zmieni, to też tam zajrzyj i zapisz.