Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Tablet Archos Neon 101F - instalacja innego systemu

Bass747 12 Dec 2021 12:21 492 6
    Bass747
    Level 3  
    Witam. Mam problem z tabletem Archos 101F Neon, ponieważ ma on system android 8.1. i muli, zacina się przez niego, system był ten zainstalowany od nowości. Wiem że jest to tablet bardzo budżetowy, chociaż myślę że jakby zainstalować starszego androida było by lepiej.
    Wiem że od tego tableta nie można oczekiwać za wiele, ale to jest przesada, w środku wygląda na typowy tablet sprzed androida 5.
    Czy można (i jak) zainstalować inny system na niego? Np. androida takiego jak w tablecie 101E neon ?
    cysiekw
    Level 39  
    Bass747 wrote:
    Czy można (i jak) zainstalować inny system na niego
    Sprawdź na stronie producenta jaki soft jest dostępny do tego tabletu.
    Bass747
    Level 3  
    Jest tylko do 101E, które różnią się tylko procesorami.
    cysiekw
    Level 39  
    Bass747 wrote:
    które różnią się tylko procesorami
    To nie jest takie proste jak ci się wydaje, że możesz wgrać fw z innego tabletu. Sprawdź na xda czy w ogóle cokolwiek jest w temacie tego modelu.
    cysiekw
    Level 39  
    Archos 101f Neon Powered by Rockchip Processor. The device come with 1GB of RAM!!! and 64GB Storage. Nie widzę żadnego sensu robienia z tym czegokolwiek, zawsze będzie to kiła ze względu na okrutnie słaby hw.
    Bass747
    Level 3  
    Wiem że nie ma sensu, ale chciałbym żeby przynajmniej przy odtwarzaniu przez spotify się nie zacinał

Dodano po 8 [godziny] 47 [minuty]:

Coś znalazłem - Lineage os 17.1 jest dostępny - "Wersja Lineage OS 17.1 GSI Treble jest obsługiwana przez Archos 101f Neon. "

Dodano po 1 [minuty]:

Wiem, że gappsy dużo obciążają urządzenia z androidem, więc nie będę ich instalować.

Dodano po 46 [sekundy]:

https://www.getdroidtips.com/lineage-os-17-1-archos-101f-neon-android-10/