Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Orange TV - ustawienie kolejności kanałów

pawel_222 20 Dec 2021 18:53 1131 2
    pawel_222
    Level 7  
    Dzień dobry.
    Od kilku dni jestem posiadaczem telewizji światłowodowej w Orange (z telewizorem TLC za 1 zł) i mam problem z ustawieniem kolejności kanałów na pilocie. Stworzyłem już listę ulubionych kanałów i je posortowałem, potem wybrałem typ listy "Ulubione" i tak: jak przełączam kanały za pomocą przycisku "P +/-" to idą wg ustawionej kolejności, ale jak wcisnę cyfrę na pilocie to wyświetla się kanał wg kolejności dekodera (np. 3 - TVN HD, mimo że mam go ustawionego jako 6 w kolejności). Jak ustawić domyślną listę ulubionych kanałów dla całego pilota?? Model dekodera to IWU 200.
    Pozdrawiam,
    Paweł
    mczapski
    Level 39  
    O ile się orientuję to właśnie tak ma być. Bo niby jak miałbyś wybrać kanał 998 skoro nie ma go na liście ulubionych?
    pawel_222
    Level 7  
    mczapski wrote:
    O ile się orientuję to właśnie tak ma być. Bo niby jak miałbyś wybrać kanał 998 skoro nie ma go na liście ulubionych?

Chodzi mi o to, że jak wcisnę załóżmy 3 na pilocie to chcę mieć kanał z 3 pozycji Ulubionych, tj. TVP Info (przykładowo oczywiście :D), a nie TVN HD jak jest w dekoderze. TVN mam ustawiony w Ulubionych na pozycji nr 6, a jak wcisnę 6 na pilocie to mam znowu co innego...