Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

komputer zatnie w losowym czasie przy grach

KacpeRQ121 26 Dec 2021 23:09 159 5
e-mierniki
    KacpeRQ121
    Level 4  
    Witam od nie dawna mam taki problem ze gram np gta v i gram normalnie nic się nie dzieje lagow nie mam aż nagle zatnie i nic nie można zrobic tylko restart kompa gdy to zrobię o włączę jeszcze raz już jest dobrze bo jakoś nic mi się nic nie stało wtedy
    Grałem tez w forta i nagle także tacielo i nic nie było można zrobic nie było czarnego ekranu tylko był fort który dostał. Laga na amen nie ma też komunikatu żadnego
    Mój komp
    I3 9100
    UHD graphics 630
    Zasilasz Silentium PC VERO 200-240
    Dysk ssd (win) 240 gb
    Dysk hdd 1 tb (gry)
    Dysk ssd 240gb (gry)
    RAM 8GB po dwie kosić 4gb
    Płyta główna to GIGABYTE Technology Co. itd B365M D3-CF
    Czytałem w necie i się boję o kompa bo to może być przez zasilacz ponoc bardzo się boję mam nadzieję że ktoś pomoże
  • e-mierniki
  • e-mierniki
    Koovall1
    Level 3  
    UHD graphics 605 za słaba na takie rzeczy, ta karta jeśli to tak nazwać ledwo lola czy cs ciągnie
    KacpeRQ121
    Level 4  
    Ogólnie to co napisales jest nie prawda ponieważ wiadomo nie jest dobra ale ona chodziła dobrze gta bardzo dobrze chodziło nigdy nie miałem tak jak napisałem W opisie na górze nowy fs 22 np
    40 fps i nagle zatnie i jestem cały czas w fs i tylko muszę zresetować kompa i włączyć jeszcze raz
    Cs też dobrze chodzi MC to każde wie jak będzie chodzilo jeżeli gta dobrze chodzi

Dodano po 3 [minuty]:

tomekzieba wrote:
    Posprawdzać wszystkie wentylatory czy się kręcą, temperatury, napięcia zasilacza.

Dobra sprawdze a temperatury jak mogę sprawdzić i napięcia?
    tomekzieba
    Level 19  
    Quote:

Dobra sprawdzę a temperatury jak mogę sprawdzić i napięcia?

Temperatury programami np. aida, everest, hwmonitor. Napięcia miernikiem, oczywiście pod obciążeniem.
    Zacznij od temperatur i wentylatorów, jeśli nie masz doświadczenia z miernikiem.
    Sprawdź w podglądzie zdarzeń czy nie zapisało w czasie resetu jakiegoś zdarzenia i błędu.
    KacpeRQ121
    Level 4  
    tomekzieba wrote:
    Quote:

Dobra sprawdzę a temperatury jak mogę sprawdzić i napięcia?

Temperatury programami np. aida, everest, hwmonitor. Napięcia miernikiem, oczywiście pod obciążeniem.
    Zacznij od temperatur i wentylatorów, jeśli nie masz doświadczenia z miernikiem.
    Sprawdź w podglądzie zdarzeń czy nie zapisało w czasie resetu jakiegoś zdarzenia i błędu.

Temperatury jeszcze nie sprawdzałem ale wentylatory sprawdzałem i działają
    A ciepło w pomieszczeniu ma wpływ na to bo ja mam bardzo gorąca w pokoju a jak nie było tak gorąca to z tego zo pamiętam to nic się chyba nie działo bo to jednak podłogówka jest i starsznie to grzeje.
    A i wy musicie mi mówić co i jak bo ja nie znam się zbytnio co i gdzie jest sorry za to

Dodano po 1 [godziny] 53 [minuty]:

@tomekzieba sprawdziłem dziennik zdarzeń i mam takie coś
    (zdarzenia inspekcji zostało porzucone w tracie transportu 0)
    Ale tych błędów jest tam dosyć dużo a ostrzeżeniach to bardzo duzo ich jest