logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Citroen C4 błąd 4C3 Niski poziom płynu hamulcowego

Anonim230 30 Gru 2021 23:11 1764 4
REKLAMA
  • #1 19791440
    Anonim230
    Poziom 3  
    Witam proszę o pomoc w znalezieniu problemu w citroenie C4 1.6 hdi cały czas świecą się kontrolka ręcznego oraz stop co ciekawe próbowałem ze zbiorniczkiem płynu zmostkowalem oraz hamulca ręcznego i próbowałem wykasować błąd ale nadal się pojawia jedyne czego nie prześledziłem to bezpieczników .Czy ktoś może miał taki problem ?
  • REKLAMA
  • #2 19791462
    Bartek19957
    Poziom 21  
    Może ten model posiada czujnik zużycia klocków hamulcowych co sygnalizuje poprzez kontrolki związane z układem hamulcowym.
  • REKLAMA
  • #3 19791470
    Anonim230
    Poziom 3  
    Hym wymieniłem teraz właśnie wszystkie tarcze oraz klocki zaciski tył nowe i myśle gdzie tu problem ? A klocki nie posiada stanu podłączenia pod zużycie
  • REKLAMA
  • #4 19791679
    Bartek19957
    Poziom 21  
    A to zaczęło się po wymianach? Może podczas nich doszło do jakiegoś uszkodzenia czujnika ABS albo coś w tym stylu. No bo skoro sprawdziłeś wszystko w zbiorniczku i w ręcznym to pozostaje jeszcze coś co zawiera układ i zapala kontrolkę
  • #5 19792205
    Anonim230
    Poziom 3  
    No właśnie że nie bo ten błąd już wyświetla się wcześniej a jeżeli bym nawet uszkodził jakiś czujnik to raczej informowało by mnie w wykazie usterek a tutaj nic właśnie .Jak to mówią diabeł tkwi w detalach 😂 ale z góry dzieki za podpowiedzi .
REKLAMA