Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

VORDON AC-8202A Canadian brak obrazu

luba17 03 Jan 2022 12:28 171 3
    luba17
    Level 7  
    Witam
    Poszukuje kogoś kto miał do czynienia z naprawa radia VORDON 8202A. Doświadczenie z telefonów typu slider mówi mi że to taśma łącząca ekran z resztą radia. W trakcie wysuwania się radia widać obraz i znika, pojawiają się paski, biały ekran itp na zmianę. Nie mogę znaleźć nigdzie taśmy LCD do tego modelu, albo jestem "za głupi", i liczę na Waszą pomoc w tej kwestii.
  • Helpful post
    RPAS
    Level 27  
    Witam jak najbardziej może to być tasiemka ale uprzednio sprawdź jak wygląda sprawa gniazda czy tasiemka nie jest wysunięta czy docisk jest poprawny sprawdź po wyciągnięciu jaki jest stan pinów na niej mogą wymagać wyczyszczenia.
    luba17
    Level 7  
    Rozebrałem, taśma na stykach wygląda dobrze, niestety moje zdolności manualne na tym się kończą, bo nie mam takich narzędzi żeby to rozebrać dalej, chyba musze szukać fachowca na Grudziądz i okolice 8-O
    luba17
    Level 7  
    Radio wysłane do serwisu, ale i ten się poddał...

"Informacje od klienta:
    Ekran pokazuje biały kolor lub pokazuje paski, w trakcie otwierania obraz skacze, pojawia się i znika. Nie ma możliwości korzystania z ekranu gdy jest otwarty, gdyż nie wyświetla obrazu tylko paski lub kolory.

Odpowiedź serwisu: Stwierdzono uszkodzenie wyświetlacza. Brak podzespołów do naprawy odpłatnej. Urządzenie zostanie odesłane bez podjęcia czynności serwisowych"

Jakieś pomysły?