Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jura - Impressa F7 wyłącza sie po kilku sekundach.

mm32 14 Jan 2022 19:36 96 1
    mm32
    Level 15  
    Witam.
    Mam problem z moim ekspresem. Stało się to po nocy, gdy z rana chciałem zrobić sobie kawę. Ekspres włącza się, jest napis "grzanie" i po 5-7 sekundach od włączenia wyłącza się i ginie zasilanie. Słychać cykanie przekaźnika w momencie załączenia i w momencie wyłączenia (samoczynnego). Przy kolejnym włączeniu napis "grzanie" zmienia się na "gotowy", ale nie działa żaden przycisk, ani pokrętło obrotowe.

Ekspres za każdym razem załącza się tylko na 5-7 sekund, po czym samoczynnie się wyłącza. Podpowie ktoś, co sprawdzić w pierwszej kolejności?
    :arrow: Poprawiłem TONI_2003
    mm32
    Level 15  
    Otworzyłem ekspres.W środku są dwa moduły.Jeden moduł zasilajacy-pierwsze zdjęcie.Z tego co udało mi się znaleźć w internecie moduł zasilający komunikuje się w jakiś sposób z drugim modułem,czyli modułem wyświetlacza.Nie wiem w jaki sposób przebiega ta komunikacja.
    Czy brak komunikacji między tymi dwoma modułami może powodować takie zachowanie ekspresu ?
    Jura - Impressa F7 wyłącza sie po kilku sekundach. Jura - Impressa F7 wyłącza sie po kilku sekundach.