Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Blokada przy zwiększeniu prędkości hulajnogi Segway Ninebot G30 Max

monerer 21 Jan 2022 13:51 2973 6
    monerer
    Level 2  
    Witam serdecznie, mam problem z zwiększeniem prędkości w hulajnodze Segway Ninebot G30 Max. Mianowicie gdy wchodzę w jakikolwiek program, czy jest to xiaoflasher, downg (na telefonie z Androidem) czy ninebot-flasher (na laptopie) coś mi blokuje załadowanie nowego software'u. Załączam screena z ninebot-flashera jak to wygląda. Jeśli ktoś wie jak można zaradzić temu problemowi to byłbym bardzo wdzięczny za pomoc.
    Blokada przy zwiększeniu prędkości hulajnogi Segway Ninebot G30 Max
    tkowalkowski75
    Level 8  
    Proponuję sprawdzić czy plik bin który usiłujesz załadować jest na pewno poprawny
    monerer
    Level 2  
    Wszystkie pliki są dobre na pewno. Próbowałem z różnymi rozszerzeniami. Dodatkowo spróbowałem u kolegi co akurat ma xiaomi m365 pro2 i u niego działa bez zarzutu, ładuje software normalnie.
    mirek2513
    Level 2  
    No niestety. Na chwile obecną zablokowali możliwość wgrywania oprogramowanie nie autoryzowanego.
    mirek2513
    Level 2  
    Nie tak do końca dobrze. Osobiście nie korzystałem ze zwiększonej prędkości a z szybszego tempomatu czy np start hulajnogi od zera. Nie mierzmy wszystkich jedna miara nie wszyscy to narwańcy sportów extremalnych.