Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Kamera IP bez dostępu do sieci

Mati1249 23 Jan 2022 19:33 126 1
Optex
    Mati1249
    Level 6  
    Dzień dobry mam dość nietypowe może nawet dziwne pytanie. Czy kamera IP Wi-fi np. Kamera IP Dahua IPC-HDBW1435E-W-0280B-S2 4 Mpx, która ma slot na kartę pamięci, będzie działać, czyli po prostu nagrywać na tą kartę mimo braku połączenia z Internetem? Może żeby było to łatwiej zrozumieć, mam działkę, mam dostęp do prądu, ale jestem poza zasięgiem swojej domowej sieci wifi tj. miejsce w którym chciałbym założyć kamerę jest poza zasięgiem Wi-fi. Nie potrzebuje widoku na żywo wystarczyło by mi żeby ta kamerka nagrywała na kartę pamięci a ja bym sobie od czasu do czasu wyjął kartę pamięci i odtworzył nagrania (wiem trochę niewygodne rozwiązanie, ale ta niewygoda jest dla mnie akceptowalna). Pytanie więc brzmi: czy to tak zadziała? Włożę kartę pamięci do slotu podłączę kamerę do zasilania i już będzie nagrywać? Tak jak pisałem na początku może to jest oczywiste przez co pytanie jest głupie, ale w żadnym czy to opisie takich kamer na allegro bądź innym sklepie internetowym nie ma takiej informacji a wolał bym uniknąć wydania jak w przypadku tej kamery podanej za przykład ponad 400 złotych na coś czego nie będę mógł zastosować tak jak bym chciał. Czy może ewentualnie jest jeszcze jakiś inny rodzaj kamer który można by wykorzystać do takiego micro monitoringu (rozwiązanie rejestrator + kamera odpada).
  • Optex
    sosarek

Level 43  
    Generalnie nagrywa na kartę, z tym wyciąganiem karty bywa różnie - ile taka karta pożyje? Lepiej podpiąć się kablem i zgrać nagrania.