Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Autoalarm Fox 101B

Andrzej18 04 Nov 2005 22:55 1668 5
    Andrzej18
    Level 12  
    Posiada ktoś może schemat do autoalarmu FOX BAMBINO nie chodzi mi o schemat podłączenia tylko o budowę. Szukałem na forum ale nic takiego nie widziałem.

!!! Podaj markę, symbol i
    rodzaj urządzenia w temacie !!!
    Posty bez powyższego w tytule, następnym razem, będą przenoszone do KOSZA.
    W tym dziale nie zajmujemy się naprawami. [h]
    Robert H
    Level 20  
    Posiadam schemat ale niestety nie moge go udostępnić (zakaz producenta) , jeżeli chcesz ćoś wiedzieć to pytaj .
    Andrzej18
    Level 12  
    Chodzi mi o to jakie elementy wchodzą w skład czujnika wstrząsowego i które mogły nawalić bo w ogóle nie działa. Nawet podczas regulacji dioda się nie zaświeca a po załączeniu alarmu robi dwa razy PIP.
    Yanush
    Level 18  
    Robert H wrote:
    Posiadam schemat ale niestety nie moge go udostępnić (zakaz producenta) , jeżeli chcesz ćoś wiedzieć to pytaj .

Podłączę się do tematu jeśli pozwolisz. Mam pytanko w sprawie FOX 101B. Czy ten autoalarm posiada jeden, czy dwa kanały (drugi do sterowania np. bramą zewnętrzną) ?
    Posiadam takowy w samochodzie i chciałem sobie dorobić otwieranie tylnej klapy...
    Dziękuję i pozdrawiam
    Yanush
    Robert H
    Level 20  
    Yanush wrote:
    Robert H wrote:

Podłączę się do tematu jeśli pozwolisz. Mam pytanko w sprawie FOX 101B. Czy ten autoalarm posiada jeden, czy dwa kanały (drugi do sterowania np. bramą zewnętrzną) ?
    Posiadam takowy w samochodzie i chciałem sobie dorobić otwieranie tylnej klapy...
    Dziękuję i pozdrawiam
    Yanush

Niestety alarm posiada dwa kanały tylko że jeden jest wykorzystany do wyłaczania ultradźwięków i modułów dodatkowych.
    Andrzej18
    Level 12  
    A co z moim problemem naprawde nikt nie potrafi mi pomóc??? :( Na pewno ktoś naprawiał kiedyś taki czujnik.