Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Laguna II pali bezpiecznik

Kuba5432 01 Feb 2022 15:37 129 1
    Kuba5432
    Level 1  
    Witam mam problem z laguna II z 2001r z silnikiem 1.9 dci. Mianowicie pali mi bezpiecznik 30A numer 3 pod maską.
    Gdy sie spali na zegarach wyskakuje stop świeci się kontrolka imobilaizer i wyskakuje komunikat oleju. Samochód wtedy kręci ale nie odpala prawdopodobnie ten bezpiecznik odpowiada za pompę paliwa. Po wymianie bezpiecznik wszystko wraca i można odpalić. Może ktoś miał taki problem?
    sapera13
    Level 10  
    Kuba5432 wrote:
    Witam mam problem z laguna II z 2001r z silnikiem 1.9 dci. Mianowicie pali mi bezpiecznik 30A numer 3 pod maską.
    Gdy sie spali na zegarach wyskakuje stop świeci się kontrolka imobilaizer i wyskakuje komunikat oleju. Samochód wtedy kręci ale nie odpala prawdopodobnie ten bezpiecznik odpowiada za pompę paliwa. Po wymianie bezpiecznik wszystko wraca i można odpalić. Może ktoś miał taki problem?[/quote
    Witam masz uszkodzoną wiązkę zasilającą .EGR. jest ona zaraz przy głowicy jak patrzysz na silnik jest z prawej strony moedzy skrzynką bezpiecznikową a blokiem . Idą tam kable ze sterownika silnika az do tyłu do podszybie . Pozdrawiam