Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Głośniki i wzmacniacz do golfa 5

Olkafasolka2 04 Feb 2022 21:04 180 3
    Olkafasolka2
    Level 2  
    Cześć, kupiłam ostatnio radio o mocy wyjściowej 4*45W do golfa 5 1.6 fsi. Mam wrażenie że basy są tu o wiele słabsze niż przy oryginalnym radiu gdzie było czuć, że auto aż drży. Podpowiedzcie mi proszę jakie głośniki powinnam kupić i jaki wzmacniacz żeby dźwięk był zdecydowanie lepszy. W aucie aktualnie mam tylko dwa przednie głośniki, niestety nie wiem jaka jest ich moc, nawet szukałam po internecie, model to 2k5 035 454. Chciałam kupić cały komplet głośników i wzmacniacz ale kompletnie się na tym nie znam. Proszę o poradę. Mogę podesłać też link do radia, które aktualnie mam, lub jeśli potrzeba opisać je dokładniej.
    Mobali
    Level 40  
    Nie wskazujesz modelu zakupionego radia, ale bywa, że owe deklarowane przez sprzedawcę 4x45W można po prostu między bajki włożyć. Poza tym opis wcale nie wyjaśnia o jaką moc chodzi. To moc RMS, muzyczna, szczytowa, chwilowa...? Co do wyboru nowego sprzętu... Na wzmacniacz z głośnikami można wydać stosunkowo niewiele, ale można też kupić taki zestaw, który przekroczy wartość dobrego samochodu. Łatwiej więc coś wskazać dopasowując sprzęt do założonego budżetu. A poza nim są jeszcze preferencje estetyczne i brzmieniowe, czy ulubiony rodzaj słuchanej w aucie muzyki. Ale te kwestie najlepiej sprawdzić samodzielnie w dowolnym sklepie z możliwością odsłuchu kilku zestawów.
    Olkafasolka2
    Level 2  
    Radio jest chińskie, jedynie co pisali to 2 din, i tyle. Jeśli chodzi o dokładniejsze dane techniczne to
    CPU: MTK Quad-core 1.3GHZ
    Chip: 8227L
    RAM: DDR3 1GB
    ROM: 16GB
    Rozmiar ekranu: 8-calowy pojemnościowy ekran dotykowy
    Rozdzielczość ekranu: 1024 * 600
    Radio: FM
    Rozmiar ekranu: 215 * 130 * 53 mm
    waga produktu: 1400 g
    Częstotliwość radiowa: FM
    Maksymalna moc wyjściowa: 4 * 45 W.
    Jeśli chodzi o dźwięk zależy mi na wzmocnieniu basów i dźwięku, w starym radiu przy niskiej głośności bas było troche czuć, w nowym natomiast muszę dać mocno głośność bo przy niskiej w ogóle nie ma basów. Budżet? Nie chce czegoś za miliony, po prostu zależy mi na poprawieniu jakości dźwięku, tysiąc to jest max ile chce przeznaczyć. 😊
    web69
    Level 32  
    Głośniki zostaw, zmień radio.