Nie wiem jak wygląda konkretnie sytuacja w BMW E91, ale jeśli mogę doradzić to pomyślałbym o sprawdzeniu dokładniej kabli docjodzących do przełącznika zespolonego, bo albo jest on uszkodzony albo poprostu nie jest wysterowany po włączenie zapłonu. Bezpieczniki stwierdziłeś że są ok.więc poszedłbym dalej.
Jeżeli poD wyłącznikiem masz wtyczkę to ją wyciągnij i próbówką sprawdź czy po włączeniu zapłonu na którymś z jej pinów pojawia się +12, albo MASA. Jeśli nic się nie dzieje to będzie oznaczać że przełącznik nie został wysterowany.
Któryś z kolegów napisał że w jego przypadku pomogło wyciągnięcie wtyczki i jej ponowne wsunięcie. To prawda - czasami to pomaga. Często tak robię że zarówno po stronie odbiorczej jak i nadawczej wyciągam wtyczki i je ponownie wkładam, często co najmniej trzy razy jedną wtyczkę (chodzi o to aby złącza dobrze się przetarły. Ale uwaga, niestety nie zawsze można wygodnie dojść do wszystkich złącz, bo często są one ukryte, i w dodatku niewidoczne.