Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

NVIDIA Firewall - dobre to ?? + SP2

gmf 05 Nov 2005 17:18 1506 4
    gmf
    Level 13  
    Właśnie kupiłem kompa z płytą Asus A8N-E i zainstalowałem ze sterowników nvidia firewall. Czy mogę sie czuć bezpieczny?

Z tego co mi się zdaje, to nie współpracuje on z SP2 ?? Dwa firewalle to nie dobrze chyba?
    oleq_30
    Level 30  
    nvidia firewall <----- a wpisz to w www.google.pl i sam poczytaj co o tym sadza inni i jak to sie sprawuje w praktyce
    gmf
    Level 13  
    Ja pytałem was o opinie a nie szukałem informacji :(
    oleq_30
    Level 30  
    masz tam info z innych forum, grup dyskusyjnych, opisow itp czytales je ? czy czekasz na latwizne az ktos to zrobi za ciebie ?

moim zdaniem jest to dobre . firewalla z SP2 wylacz . dwa firewalle to nie dobrze
    gmf
    Level 13  
    Quote:
    moim zdaniem jest to dobre . firewalla z SP2 wylacz

Zgodnie z Twoją radą pozostawiłem uruchomiony tylko Nvidia Firewall. Następnie przetestowałem jego działanie przy użyciu stronki
    https://www.grc.com/x/ne.dll?bh0bkyd2 ( poplarny shield up ). Część portów była otwarta, inne nawet nie były ukryte ( stealth ) - mimo, że profil Firewalla był ustawiony na HIGH - czyli najwyższy. Nie wiem dlaczego sprzecznie z opcjami porty były otwarte. Spróbowałem później Zone Alarm - wszystko tak jak być powinno - pozamykane. O co tu chodzi ??