Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Siemens SN23EI26CE IQ3 - nie otwiera automatycznie drzwiczek po zakończeniu zmyw

DenHartogh 14 Feb 2022 09:51 309 1
 • #1
  DenHartogh
  Level 1  
  Witam

  Siemens SN23EI26CE IQ300

  Zmywarka przestała otwierać automatycznie drzwiczki po zakończonym cyklu zmywania. Żadna z dostępnych instrukcji nie precyzuje, które śruby odpowiadają za regulację drzwiczek.

  Suszarka została zakupiona ledwo kilka miesięcy temu jako nowa. Mechanizm automatycznego otwierania na pewno działa, wczoraj gdy około 6 min przed końcem cyklu zmywania lekko za rączkę pociągnąłem drzwiczki, to te się za kilka sekund otworzyły automatycznie.

  Mam nadzieję, że ktoś był by w stanie mnie naprowadzić jak mogę wyregulować drzwiczki. Nie chcę kręcić losowymi śrubkami na ślepo, bo to praktycznie nowy sprzęt. Mam nadzieję, że tak prostą usterkę będę w stanie naprawić sam, bez wzywania technika na gwarancji.

  Poniżej dodaję zdjęcia od frontu, mam nadzieję, że może pomogą.

  Spoiler:
  Siemens SN23EI26CE IQ3 - nie otwiera automatycznie drzwiczek po zakończeniu zmyw Siemens SN23EI26CE IQ3 - nie otwiera automatycznie drzwiczek po zakończeniu zmyw Siemens SN23EI26CE IQ3 - nie otwiera automatycznie drzwiczek po zakończeniu zmyw Siemens SN23EI26CE IQ3 - nie otwiera automatycznie drzwiczek po zakończeniu zmyw Siemens SN23EI26CE IQ3 - nie otwiera automatycznie drzwiczek po zakończeniu zmyw Siemens SN23EI26CE IQ3 - nie otwiera automatycznie drzwiczek po zakończeniu zmyw
 • #2
  mały1083
  Level 20  
  DenHartogh wrote:
  Suszarka została zakupiona ledwo kilka miesięcy temu jako nowa.

  Skoro tak to czemu nie skorzystasz z gwarancji?
  Może warto sprawdzić czy jest dobrze wypoziomowana, być może jest delikatnie przechylona i przez to mechanizm nie może prawidłowo otwierać drzwi.