Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Tani telewizor 32" z YouTube

grzesiek0401 26 Feb 2022 13:09 285 6
    grzesiek0401
    Level 6  
    Cześć, który model byłby godny polecenia w cenie 750 - 850zł?
    Tani telewizor 32" z YouTube

Lin 32D1700 32
    Kiano Elegance TV 32 "
    Sharp 32BC2KO 32
    Kruger&Matz KM0232-S5 32
    Vivax TV-32LE114T2S2SM 32
    Manta 32LHS89T 32 "
    TCL 32S615 32

Potrzebuję na nim raz w tygodniu uruchomić transmisję mszy na YouTube.

Ewentualnie jeszcze jakiś inny model?
    gorki73
    Level 35  
    Witaj, wybrałbym TCL, sam użytkuję 55calowego z tej firmy od 1.5 -2 lat ...nic się złego z nim nie dzieje, myślę, że firma niedawno weszła na rynek i się stara...zresztą wszystko dzisiaj robi się z podobnych elementów, jedynie matryce mają lepsze/gorsze rozwiązania. Ps. TV użytkuję dziennie średnio 1.5-2h Pozdrawiam.
    r103
    Level 31  
    No nie wiem czy TCL tak "niedawno weszła na rynek" - to największy producent telewizorów na Ziemi... I z tych wyliczonych przez Autora wątku to jedyny telewizor "firmowy" o ile dzisiaj jeszcze określenie to coś znaczy :D
    gorki73
    Level 35  
    r103 wrote:
    No nie wiem czy TCL tak "niedawno weszła na rynek" - to największy producent telewizorów na Ziemi... I z tych wyliczonych przez Autora wątku to jedyny telewizor "firmowy" o ile dzisiaj jeszcze określenie to coś znaczy :D
    No tak, myślałem o Polskim rynku , nieprecyzyjnie się wyraziłem.
    grzesiek0401
    Level 6  
    Ok, a jeszcze zapytam, jeśli by zrezygnować z YouTube. Telewizor Manta 32LHN89T za 650zł. Co o nim sądzicie?
    gorki73
    Level 35  
    grzesiek0401 wrote:
    Ok, a jeszcze zapytam, jeśli by zrezygnować z YouTube. Telewizor Manta 32LHN89T za 650zł. Co o nim sądzicie?
    Myślę, że przy Twoim użytkowaniu TV nie ma co się zastanawiać, kupiłbym. Tu masz recenzje Manty, wprawdzie innego modelu, ale można sobie wyrobić jakieś początkowe zdanie o Mancie : https://www.youtube.com/watch?v=qnmHC7-hcJQ Pozdrawiam
    winmap
    Level 34  
    Mante odrazu lepiej odpuść. Awaryjne i słabe jakościowo. Tv zamulające że tak ujmę. Oczywiście piszę z własnego doświadczenia.