Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Motorola e6 plus - Brak możliwości zmiany dzwonka połączenia przychodzącego

Audiofilek 02 Mar 2022 11:39 378 11
    Audiofilek
    Level 4  
    Tak jak w temacie od kilku dni w mojej Motoroli e6 plus mam brak możliwości zmiany dzwonka połączenia przychodzącego. Ilekroć przestawię dzwonek na inny to podczas połączenia przychodzącego sam się przestawia na domyślny dzwonek o nazwie "play" Nadmieniam że z dźwiękiem sms czy dźwiękiem alarmu jest ok. Jest jakaś recepta na ten problem?
    Dziarski Hank
    Level 32  
    Dzwonek w formacie mp3, wrzucony do folderu "Ringtones"?
    Audiofilek
    Level 4  
    Dziarski Hank wrote:
    Dzwonek w formacie mp3, wrzucony do folderu "Ringtones"?

Dokładnie tak jest zrobione. Dźwięk w mp3 w folderze Ringtones
    Audiofilek
    Level 4  
    Nie wiadomo co dopadło ten telefon ale dzwonek już mam na stałe chyba bo zmienić go można do czasu gdy ktoś nie zadzwoni bo potem automatycznie zmienia na dzwonek domyślny
    Audiofilek
    Level 4  
    Nikt nie przerabiał podobnych problemów z tą motorolą. Ciągle nie mogę zmienić dzwonka...
    winmap
    Level 33  
    Jeżeli robisz zgodnie z tym co kolega napisał wyżej. Nie działa. To błąd w sofcie mógł powstać. Włącz, wyłącz telefon. Nie pomoże to pozstaje Ci ustawienia fabryczne albo nowy soft. Spróbuj przypisać jeszcze konkretny dzwonek pod konkretny kontak. Zobacz czy jest to samo.
    Audiofilek
    Level 4  
    winmap wrote:
    Spróbuj przypisać jeszcze konkretny dzwonek pod konkretny kontak. Zobacz czy jest to samo.

Spróbowałem też tej metody, jednak niestety dźwięk pozostaje ten sam.

Ustawienia fabryczne już robiłem.

Nie wgrywałem nowego softu. Wiesz jak to zrobić krok po kroku?
    Audiofilek
    Level 4  
    winmap wrote:

Wiem jak zmienić dzwonek w Motoroli bo wcześniej robiłem to wielokrotnie łącznie z przypisywaniem dzwonka do wybranego numeru dzwoniącego...

Problemy z brakiem zmiany dzwonka zaczęły się od czasu kiedy wysypał się soft motoroli, mianowicie jak ktoś do mnie dzwonił to nie mogłem odebrać telefonu bo w trakcie jak telefon dzwonił to nie wyświetlał się przycisk zielonej i czerwonej słuchawki. Tak samo jak nie mogłem wybrać połączenia ponieważ zanikł całkowicie interfejs możliwości połączenia, oraz wyboru, z której karty ma być wybrane połącznie. Po przywróceniu ustawień fabrycznych wszystko wróciło do normy z wyjątkiem możliwości wyboru dzwonka co wcześniej działało bez zarzutu.
    Darkyy21
    Level 4  
    udało się jakoś rozwiązać ten problem? mam to samo, telefon również z Play i nie można ustawić innego dzwonka
    trade24
    Level 3  
    Niestety nie robiłem jak na razie wgrywania nowego oprogramowania z podanego linku z braku czasu i do tego telefon jest potrzebny na co dzień. Więc będę się musiał zebrać któregoś wieczoru. Problem ciągle występuje