Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Telewizor Samsung - nie chce uruchomić się modem?

eleganckotak 17 Mar 2022 14:28 336 7
    eleganckotak
    Level 3  
    Witam, posiadam taki telewizor jak na zdjęciach, nie rozumiem dlaczego wyskakuje taki komunikat na ekranie, skoro jest podłączony ten dekoder od Samsunga? Wie ktoś o co tu chodzi? Proszę o odpowiedź, dziękuje.
    Telewizor Samsung - nie chce uruchomić się modem? Telewizor Samsung - nie chce uruchomić się modem? Telewizor Samsung - nie chce uruchomić się modem? Telewizor Samsung - nie chce uruchomić się modem? Telewizor Samsung - nie chce uruchomić się modem?
    Dodam, że nie mogę nic zrobić innego bo pilot nie reaguje na nic, jest cały czas tylko ten komunikat, o co tu chodzi?
    Do czego w ogóle jest potrzebny ten modem? Że tv nie chce się uruchomić bez niego? Tylko ciągle ten komunikat?
    System padł? Trzeba nowy zainstalować?
    sosarek

Level 43  
    To nie żaden modem a porty wejść - kabel sprawny?
    eleganckotak
    Level 3  
    Wszystko wydaje się być sprawne , ale dlaczego nie mogę zmienić „ kanału „ i wybrać port HDMI inny , tylko za każdym razem włącza się telewizor i od razu wyskakuje ten obraz i nic więcej ?! O co tu chodzi ?
    sosarek

Level 43  
    Nie zmienisz kanału ani wejścia HDMI bo wszystko powinno być podłączone do modułu One Connect - albo jest uszkodzony moduł albo kabel łączący go z tv.
    Masz Instrukcję https://www.samsung.com/uk/support/model/UE55MU8005TXXC/#downloads
    eleganckotak
    Level 3  
    O nie 😕

Dodano po 47 [minuty]:

Ktoś wie może jak się resetuje ten cudowny „ modem” wydaje mi się ze się zaciął dlatego ze jak tv jest włączony i Wypnie kabel to się tv wyłącza i włączona od nowa wiec wydaje mi się ze kable jest Ok

Dodano po 8 [minuty]:

Dodam jeszcze ze była burza i od momentu tego taki problem wystąpił … może jakieś przepięcie ? Myślicie ze co spaliło ten „ modem „ ?

Dodano po 13 [minuty]:

Ale to tez dziwne bo patrzcie , wczytuje go przecież …. Nawet dioda swieci na czerwono w tym modemie Telewizor Samsung - nie chce uruchomić się modem? Telewizor Samsung - nie chce uruchomić się modem? Telewizor Samsung - nie chce uruchomić się modem?

Dodano po 1 [minuty]:

Pokazuje ze jest wpięty HDMI 1 a nic tam nie mam wpiętego , i nie mogę nic zrobić przesunąć na nic, nic nie reaguje ..

Dodano po 8 [minuty]:

sosarek wrote:
    Nie zmienisz kanału ani wejścia HDMI bo wszystko powinno być podłączone do modułu One Connect - albo jest uszkodzony moduł albo kabel łączący go z tv.
    Masz Instrukcję https://www.samsung.com/uk/support/model/UE55MU8005TXXC/#downloads

.

Dodano po 13 [minuty]:

sosarek wrote:

Pomóż mi to ogarnąć o co chodzi bo to dość dziwna sprawa jest ..
    sosarek

Level 43  
    To nie żaden modem - ile razy mam to powtarzać?
    Zmień Sobie język na jakiś ludzki.
    eleganckotak
    Level 3  
    Ok, moduł ale chcę rozwiązać problem, a nie kłócić się o moduł czy modem.
    Telewizor Samsung - nie chce uruchomić się modem?
    sosarek

Level 43  
    Na początek zacznij od wymiany samego kabla.