Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Wkrętarka Einhell TE-CD18 - Włącznik i regulacja obrotów nie działa regulacja

braciaga 18 Mar 2022 13:41 435 4
 • #1
  braciaga
  Level 10  
  Wkrętarka Einhell TE-CD18 - Włącznik i regulacja obrotów nie działa regulacja Wkrętarka Einhell TE-CD18 - Włącznik i regulacja obrotów nie działa regulacja Wkrętarka Einhell TE-CD18 - Włącznik i regulacja obrotów nie działa regulacja Wkrętarka Einhell TE-CD18 - Włącznik i regulacja obrotów nie działa regulacja Wkrętarka Einhell TE-CD18 - Włącznik i regulacja obrotów nie działa regulacja Wkrętarka Einhell TE-CD18 - Włącznik i regulacja obrotów nie działa regulacja Wkrętarka Einhell TE-CD18 - Włącznik i regulacja obrotów nie działa regulacja

  Dodano po 7 [minuty]:

  Witam zapomniałem jak się zakłada posty więc za błędy przepraszam.Czy może ktoś wie co to za układ w tym włączniku tranzystor to ME3205T ale scalał jest bez oznaczeń. Wkrętarki jedną chodzi na pełnych obrotach a druga nie reaguje wcale tylko świeci dioda podświetlania.
 • #2
  trojan 12
  Level 38  
  Kolego poszukaj kogoś z starą wkrętarką ze zużytym akumulatorem. Można ją dostać za darmo. Przełożysz cały wyłącznik.
  Koledzy pomogą?.
 • #3
  braciaga
  Level 10  
  Dzięki za podpowiedź kompletuje sobie cały zestaw urządzeń i tych włączników się trochę uzbierało.W większości są one podobne mam już ich kilka a zamienniki mają inne gabaryty. Jeśli chodzi o licytację za uszkodzone trzeba teraz słono płacić .
 • #4
  trojan 12
  Level 38  
  Popatrzę u siebie, zbierałem tylko uchwyty na wiertarkę wielowrzecionową. Obudowy już poszły na tworzywa.