Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Suzuki Grand Vitara XL7 - Wymiana przycisków sterowania świateł przeciwmgielnych

AndREW1989 18 Mar 2022 20:09 57 0
    AndREW1989
    Level 10  
    Witam,

kupiłem samochód z takim dziwnym rozwiązaniem załączania świateł przeciwmgielnych przednich i tylnych.
    Oryginał wyglada tak:
    Suzuki Grand Vitara XL7 - Wymiana przycisków sterowania świateł przeciwmgielnych

U mnie niestety jest jakas partyzantka.
    Włącznik śwateł na przód umieszczony był na lewym słupku pod nogami kierowcy, na guzik jak do zapalania lampki na biurko... wyglądało to tak, odpiałem to, został mi teraz taki kabel 3pinowy
    Suzuki Grand Vitara XL7 - Wymiana przycisków sterowania świateł przeciwmgielnych Suzuki Grand Vitara XL7 - Wymiana przycisków sterowania świateł przeciwmgielnych Suzuki Grand Vitara XL7 - Wymiana przycisków sterowania świateł przeciwmgielnych
    Chciałbym teraz zastapić to oryginalnym przyciskem z Grand Vitary XL7, który wygląda tak:
    Suzuki Grand Vitara XL7 - Wymiana przycisków sterowania świateł przeciwmgielnych Suzuki Grand Vitara XL7 - Wymiana przycisków sterowania świateł przeciwmgielnych

Światła na tył , to jakaś wajcha góra/dół, do której wchodzą dwa kable...
    Suzuki Grand Vitara XL7 - Wymiana przycisków sterowania świateł przeciwmgielnych Suzuki Grand Vitara XL7 - Wymiana przycisków sterowania świateł przeciwmgielnych Suzuki Grand Vitara XL7 - Wymiana przycisków sterowania świateł przeciwmgielnych

Oczywiscie chce się tego pozbyć i mam do tego oryginalny przycisk.. który wyglada tak i ma takie piny...
    Suzuki Grand Vitara XL7 - Wymiana przycisków sterowania świateł przeciwmgielnych Suzuki Grand Vitara XL7 - Wymiana przycisków sterowania świateł przeciwmgielnych

I teraz jak zastapic te przyciski tymi oryginalnymi? nie wiem który kabel z którym pinem powinienem łączyć... jakieś pomysły?

PS. Nie wiem czy mam na tyle umiejetności by to przerobić. nie chciałbym czegoś spalić. może ktoś na śląsku/małopolsce zechciałby mi to ogarnąć?