Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Mercedes SLK200 zmiana radia na nieoryginalne

droopi 20 Mar 2022 17:02 150 5
 • #1
  droopi
  Level 14  
  Witam. W weekend chciałem zmienić radio w moim Mercedesie ponieważ jest już stare i nie ma odtwarzania muzyki ani z aux ani z bluetooth. Po demontażu okazało się że nie ma w samochodzie standardowej wtyczki ISO tylko wtyczka która lecą dwa światłowody i 3 kabelki połączone z zmieniarką cCD (nawigacja). Czy ktoś już ten temat przerabiał jak to podpiąć, może zamontować w radiu aux (radio APS 50 fabrycznie tylko z cd w menu nie ma zakładki AUX).Mercedes SLK200 zmiana radia na nieoryginalne Mercedes SLK200 zmiana radia na nieoryginalne Mercedes SLK200 zmiana radia na nieoryginalne Mercedes SLK200 zmiana radia na nieoryginalne Mercedes SLK200 zmiana radia na nieoryginalne
 • #3
  droopi
  Level 14  
  No nie za bardzo. Na pierwszym zdjęciu zrobiłem zdjęcie kostki jaka mi wychodzi z instalacji samochodowej i nijak ma się do tych z Allegro.
 • #4
  Dziarski Hank
  Level 32  
  Bo to tylko moduł radia. Wzmacniacz pewnie jest w bagażniku. Cała ta instalacja oparta jest na połączeniach światłowodowych. Zostaje Ci położenie obok normalnej instalacji - zasilania i okablowanie do głośników.
 • #5
  janosiksik
  Level 22  
  A ja na Twoich zdjęciach widzę resztę.
 • #6
  droopi
  Level 14  
  janosiksik wrote:
  A ja na Twoich zdjęciach widzę resztę.
  Możesz mnie oświecić.