Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Hulajnoga ESA 800 - Wyrwany wyswietlacz

zlotydawid1990 24 Mar 2022 11:43 621 12
    zlotydawid1990
    Level 3  
    Witam, potrzebuję zdjęcia połączenia przewodów do wyświetlacza w ESA 800. Siostrzeniec po upadku wyrwał przewody, wyświetlacz trzyma się tylko na jednym.
    I w razie czego gdzie mogę taki wyświetlacz zakupić gdyby okazał się też uszkodzony?
    jarroQ
    Level 31  
    Zrób lepiej zdjęcie problemu a nie jak wygląda hulajnoga :D.
    zlotydawid1990
    Level 3  
    Problem jest opisany ale proszę przesyłam także zdjęcie problemu Hulajnoga ESA 800 - Wyrwany wyswietlacz
    jarroQ
    Level 31  
    Przydały by się lepsze zdjęcia. Raczej nikt nie będzie rozbierał swojej hulajki aby zrobić Ci zdjęcia. Już pomijając fakt liczby posiadaczy tej hulajnogi z Lidla...
    Ile jest urwanych przewodów? Czy manetka gazu idzie do licznika czy od razu do sterownika? W tym liczniku nie ma żadnych złącz? Wszystko zalutowali na stałe? Czy są jakieś oznaczenia producenta lub modelu na PCB licznika?
    zlotydawid1990
    Level 3  
    Wrócę z pracy zrobię lepsze zdjęcia a ci do rozbierania swojej hulajki to 1 min i po wszystkim tam jest dobry dostep
    jarroQ
    Level 31  
    zlotydawid1990 wrote:
    Wrócę z pracy zrobię lepsze zdjęcia a ci do rozbierania swojej hulajki to 1 min i po wszystkim tam jest dobry dostep

Wiesz, jak zostaną ślady rozkręcania to gwarancja pa pa...
  • Helpful post
    Pontikos
    Level 38  
    Uszkodzenie mechaniczne z winy nieprawidłowego użytkowania - gwarancja dawno "pa-pa".
    Po rozkręceniu weź dobrą lampę i przyjrzyj się UWAŻNIE płytce - w miejscach urwania przewodów widać miejsca ich urwania.
    Miejsca lutowań przewodów są zwykle opisane literami - należy je odczytać.
    Następnie na podstawie opisów na płytce oraz kolorów przewodów ustalimy bez problemu miejsca ich lutowania.
    Do dzieła.

A, I nie chodzi nam o zdjęcia dywanu, ale o nieporuszone i dobrze oświetlone zdjecie płytki od strony lutowań przewodów.
    zlotydawid1990
    Level 3  
    Przesyłam dokładne zdjecia Hulajnoga ESA 800 - Wyrwany wyswietlacz Hulajnoga ESA 800 - Wyrwany wyswietlacz Hulajnoga ESA 800 - Wyrwany wyswietlacz

Dodano po 29 [minuty]:

@Pontikos pomożesz?
    jarroQ
    Level 31  
    Nie znalazłem nic lepszego. Na stronie firmy LENZOD są tylko gorsze zdjęcia. Napisz do nich a może Ci pomogą.
    www.lenzod.com
    zlotydawid1990
    Level 3  
    Kurcze mało widać a szkoda bo po tym już bym ogarnął to
    jarroQ
    Level 31  
    Od prawej czarny będzie jako pierwszy, następny wychodzi że będzie niebieski. Zostaje czerwony i jeszcze jakiś?
    zlotydawid1990
    Level 3  
    Tak jest jeszcze czerwony żółty i zielony taki seledyn
    atomus2003
    Level 17  
    Witam
    Trafiła mi się taka hulajnoga do naprawy po nawiniętym przewodzie silnika (typowa usterka).
    Może trochę późno, ale jak nie założycielowi tematu to może komuś innemu pomoże.

Hulajnoga ESA 800 - Wyrwany wyswietlacz Hulajnoga ESA 800 - Wyrwany wyswietlacz Hulajnoga ESA 800 - Wyrwany wyswietlacz

Pozdrawiam