Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Soundbar Samsung czy JBL pod TV Samsung QN91A

Suful93 27 Mar 2022 21:24 135 3
    Suful93
    Level 6  
    Witam poszukuje Sounbara pod telewizor SAMSUNG QE65QN91A , jestem przeciętnym Kowalskim ogólnie w tych sprawach i prosiłbym was o propozycję wraz z opinia dlaczego akurat ten.
    gadek80
    Level 26  
    Kiedyś chciałem kupić zestaw kina domowego i z tym zamiarem wszedłem do sklepu. Sprzedawca zapytał jaki mam TV ić pokój pod kino a ja "Że jeszcze nie mam TV a pokój z rok będę remontował"
    Odpowiedział mi " W takim razie po co panu teraz kino skoro przez najbliższe półtora roku nie będę go używał i żebym lepiej teraz kupił lepsze stereo a potem dokupił resztę do 5.1. Minęło 17 lat a ja dalej nie potrzebuję 5.1 a stereo do dzisiaj używam praktycznie codziennie.
    Więc pierwsza ważna rzecz...
    Do czego chcesz używać soundbara? Słuchanie muzyki i jakiej muzyki czy do filmu z dźwiękiem przestrzennym czy po prostu ma być tylko głośniejszym telewizorem?
    Jaki budżet chcesz na to przeznaczyć?
    Koolo
    Level 18  
    Sprawdź soundbary Yamaha (subiektywnie najlepsze w każdej kategorii cenowej) , ewentualnie aktywne głośniki stereo (z wejściem hdmi lub optycznym) typu Magnat Reference 3A itp.
    Suful93
    Level 6  
    gadek80 wrote:
    Kiedyś chciałem kupić zestaw kina domowego i z tym zamiarem wszedłem do sklepu. Sprzedawca zapytał jaki mam TV ić pokój pod kino a ja "Że jeszcze nie mam TV a pokój z rok będę remontował"
    Odpowiedział mi " W takim razie po co panu teraz kino skoro przez najbliższe półtora roku nie będę go używał i żebym lepiej teraz kupił lepsze stereo a potem dokupił resztę do 5.1. Minęło 17 lat a ja dalej nie potrzebuję 5.1 a stereo do dzisiaj używam praktycznie codziennie.
    Więc pierwsza ważna rzecz...
    Do czego chcesz używać soundbara? Słuchanie muzyki i jakiej muzyki czy do filmu z dźwiękiem przestrzennym czy po prostu ma być tylko głośniejszym telewizorem?
    Jaki budżet chcesz na to przeznaczyć?

Muzyka, Netflix nawet I do 4000zl. Nie chcę żadnych głośników. Najlepiej nawet żeby gola sama ta listwa płaska, ale może być i z tym subuferem