Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Radio Cabasse tronic +zmieniarka 6 plyt

przembaranowski86 28 Mar 2022 22:47 207 3
    przembaranowski86
    Level 2  
    Witam,
    Proszę o pokierowanie/podpowiedź czy ktoś zmieniał nagłośnienie w przypadku takiego radia, czy jest to możliwe bez straty mocy itp, co preferujecie?
    justka80
    Level 30  
    przembaranowski86 wrote:
    czy ktoś zmieniał nagłośnienie w przypadku takiego radia

Rozwiń to pytanie, bardziej szczegółowo określając swój zamysł.
    Określ dokładnie swój sprzęt (marka, model amplitunera) bo pod nazwą "Cabase tronic" występowały różne zestawy.
    przembaranowski86
    Level 2  
    Jest to oryginalne radio z kolorowym navi i amplitunerem umieszczonym w schowku. Więcej danych nie znam na chwilę obecną dlatego też wrzuciłem tego posta może ktoś wymieniał głośniki w Lagunie 3- 2009 r.
    milejow
    Level 43  
    Nic ci nie da wymiana głośników bo ten amplituner to najsłabsza część systemu w aucie, nie ma z niego ani jakości ani mocy. W Lagunie IIph2 z tym systemem zrobiłem w ten sposób, że wyrzuciłem sterownik DVD od nawigacji za schowek i w tak przygotowanej kieszeni zamontowałem uniwersalne radio 1din. Oczywiście wcześniej wykonałem instalację pod to radio poprowadzoną z wiązki amplitunera za schowkiem a zasilanie amplitunera było sterowane przekaźnikiem który rozłączał go w momencie włączenia dodatkowego radia. Oryginalne głośniki z systemu cabasse auditorium grają o wiele lepiej pod jakimkolwiek markowym radiem uniwersalnym a jakość dźwięku fabrycznego amplitunera z tego systemu to jakieś nieporozumienie