Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Solved] Schemat kostki Vivaro, problem sterowania z manetki

dp9damian 12 Apr 2022 21:24 240 6
    dp9damian
    Level 3  
    Marka: opel
    Model: vivaro
    Chassis (płyta lub główne podzespoły):
    Matryca/Panel (jeśli występuje):
    Inne (uwagi):
    Witam mam problem z podłączeniem radia, chińczyka a dokładnie brakuje mi pinów, nie działa sterowanie z kierownicy (z manetki obok kierownicy) mógłby mi ktoś podesłać schemat kostki? W samochodzie są 3 kostki 2zlaczone szare i jedna osobno czarna, właśnie o tą pojedyncza mi chodzi, kupiłem kostkę ISO na aliexpres w załaczniku foto, tylko problem w tym że w tej mam tylko 4 piny a w tej samochodowej poza tymi 4 jest 7 innych. I teraz pytanie który jest od czego, zaznaczę ze mam w tym ISO wolne key1 key2 reserve i ant. Chcę to połączyć poprzez key tylko gdzie mam pina zrobić Schemat kostki Vivaro, problem sterowania z manetki Schemat kostki Vivaro, problem sterowania z manetki
    sosarek

Level 43  
    Co to za radio?
    Nie ma jakichś opisów/schematów podłączenia?
    dp9damian
    Level 3  
    Nie mam pojęcia jakie radio było, ponieważ kupiłem go bez radia, rocznika samochodu to 2010 grudzień a modelowo 11 tak mi się wydaje porywnowujac do innych kokpitów z 11 roku
    sosarek

Level 43  
    Pytam jakie radio ZAKUPIŁEŚ - i czy nie dołączyli do niego żadnych schematów.
    dp9damian
    Level 3  
    Radio marki Eunavi(chińczyk) Brak schematów. ale mi chodzi o kostkę fabryczną w aucie, o schemat . Tak jak pisałem kostka na aliexpres (na foto wyżej 3 łączoną) tylko brakuje pinów pod sterowanie z manetki, wiesz które piny z kostki są od sterowania manetką? Poniżej foto jaki kokpit mam(tylko bez radia oe) Schemat kostki Vivaro, problem sterowania z manetki
    dp9damian
    Level 3  
    Z powodu braku odpowiedzi, poszlem droga praktyczną i ku mojemu zdziwieniu, z manetki wychodzi 6 kabli i owe 6 kabli dodzodzi bezpośrednio do kostki od wyświetlacza, kostka i kable na foto, to te 6 co są poniżej. Problem rozwiązany Schemat kostki Vivaro, problem sterowania z manetki
    dp9damian
    Level 3  
    Z powodu braku odpowiedzi, poszlem droga praktyczną i ku mojemu zdziwieniu, z manetki wychodzi 6 kabli i owe 6 kabli dodzodzi bezpośrednio do kostki od wyświetlacza, kostka i kable na foto, to te 6 co są poniżej. Problem rozwiązany Schemat kostki Vivaro, problem sterowania z manetki

Dodano po 1 [minuty]:

Doszlem po kablach od manetki do kostki