Na początku wyłączał się i gubił zasięg. Wymieniłem baterie. Potem trafił do serwisu- mycie, wygrzanie i zmiana softu na jakiś porąbany.
Nic nie pomogło, serwis na to że - "te chińskie nokie tak mają" (?)
Zabrałem się sam za to
Wymycie, wyczyszczenie wszystkich styków. I w końcu wygrzanie opalarką - tylko nie śmiać się bo tak wymieniałem kości z płyt monitorów LCD
Potem jeszcze raz wymyłem i test:
Naprawione - żanych problemów z zasięgiem, nawet u mnie w pracy w bunkrze
jest prawie cały czas pełny. Podczas rozmów nie przerywa.
Ale ku mojemu zdziwieniu przestało działać ładowanie
Kiedy podłączam ładowanie od razu pisknie i wywali (na dosyć długo) "nie ładuje".
Przy wyłączonym telefonie podczas ładowania pojawia się "ikonka" baterii która miga na przemian z wszytskimi bladymi "pixelami" wyświtlacza = kiedy tło nie świci to świeci ikona i na odwrót.
Przemierzyłem cały układ od strony "ładowarki":
- bezpiecznik ok
- połącznie R200 do R204 nic nie dało
- GNIAZDO ŁADOWARKI PRAWIDŁOWO ŁĄCZY I ROZŁĄCZA "-"
- Ładowarka ok
- Mam drugi taki sam telefon i na nim ta ładowarka działa i ta sama bateria też
Czy może to być wina softu? Lub też coś się odkleiło
Wygrzanie powtórzyłem jeszcze raz, mając nadzieję że coś pomoże. Jednak ładowania nadal nie ma.
Proszę o pomoc bo przynam że w kwesti tel. kom. to jestem laik
Nic nie pomogło, serwis na to że - "te chińskie nokie tak mają" (?)
Zabrałem się sam za to
Wymycie, wyczyszczenie wszystkich styków. I w końcu wygrzanie opalarką - tylko nie śmiać się bo tak wymieniałem kości z płyt monitorów LCD
Potem jeszcze raz wymyłem i test:
Naprawione - żanych problemów z zasięgiem, nawet u mnie w pracy w bunkrze
Ale ku mojemu zdziwieniu przestało działać ładowanie
Kiedy podłączam ładowanie od razu pisknie i wywali (na dosyć długo) "nie ładuje".
Przy wyłączonym telefonie podczas ładowania pojawia się "ikonka" baterii która miga na przemian z wszytskimi bladymi "pixelami" wyświtlacza = kiedy tło nie świci to świeci ikona i na odwrót.
Przemierzyłem cały układ od strony "ładowarki":
- bezpiecznik ok
- połącznie R200 do R204 nic nie dało
- GNIAZDO ŁADOWARKI PRAWIDŁOWO ŁĄCZY I ROZŁĄCZA "-"
- Ładowarka ok
- Mam drugi taki sam telefon i na nim ta ładowarka działa i ta sama bateria też
Czy może to być wina softu? Lub też coś się odkleiło
Proszę o pomoc bo przynam że w kwesti tel. kom. to jestem laik