Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

problem z ferdkami

Crazy ahmed 08 Lis 2005 22:19 789 2
  • #1 08 Lis 2005 22:19
    Crazy ahmed
    Poziom 13  

Witam, mam dwa ferdki 1118, problem jest trochę nie typowy, w grałem soft AF_1118SE_$SPH_A6177_20050905_AUCPCnc_BOMBAY_Pk0-fix, podłączyłem drugiego ferdka przez splitter 5-2400 MHz, długość kabla jakim są podłączone to około 12 m (jest on w drugim pokoju). Po włączeniu oby dwóch tunerów zanika sygnał na tunerze który jest w drugim pokoju. Antenę mam ustawioną na HB i Astre, diseqc (47-2300 MHz) i spliter podłączone są na długości 3 m kabla od anteny,potem wszystko się rozchodzi do tunerów. Na oryginalnym sofcie jest wszystko ok, czy jest jakaś możliwość aby to wszystko śmigało ?? Rozwiązania typu leć na oryginalnym sofcie mnie nie interesują, wolał bym zostać na tym sofcie gdyż jadę na sharingu. Stosowałem różne rozwiązania ale bez rezultatu, podpinałem także philipsa 6010 równiez nic. Doradźcie jak to wszystko sklepać aby działało bez problemu.

• #2 09 Lis 2005 07:37
    Zbynex
    Poziom 26  

Na jednej antenie nie będą działać dwa tunery, chyba że konwertery będą podwójne to jest wtedy taka możliwość.
    Naajprościej to wymienić konwertery na podwójne, dołożyć jeszcze jeden DisEqc i doprowadzić sygnał do każdego tunera oddzielnie. Rozwiązanie najtańsze, potem to już tylko Multiswitche.

• #3 09 Lis 2005 19:32
    Crazy ahmed
    Poziom 13  

Nad takim rozwiązaniem się zastanawiałem, tylko ktoś mnie wprowadził w błąd i powiedział że na podwójnym nie da rady zrobić zeza, dla tego też było skierowane moje zapytanie, no to w takim razie szybko do sklepu i problem z głowy.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME