Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Toshiba Qosmio G40 - laptop jako moniotor dla konsoli, dekodera, magnetowidu

przemek19791 07 May 2022 12:59 150 2
    przemek19791
    Level 10  
    Witam
    W laptopie mam wejście wideo S-VIDEO i WIDEO IN, jakim programem mogę to obsłużyć aby widzieć przesyłany obraz z tych gniazd na ekranie laptopa. Nie interesuje mnie dodatkowy klamot na biurku, chcę wykorzystać to co mam. Mam kable i przejściówki.
    Aktualnie w laptopie jest windows 7 x32 a wcześniej była vista i cyberlink, jakoś tak, czy jest jakiś mały programik najlepiej bez licencyjny i prosty.
    Nie preszkadza mi strata pikselów.
    mmmalecki
    Level 16  
    Sprawdź czy przypadkiem nie masz jakiegoś urządzenia do przechwytywania obrazu w menadżerze urządzeń. Jeśli system to widzi podobnie jak kamerkę internetową to powinien wystarczyć AMCAP, OBS, lub coś w tym stylu. Możesz też poszukać informacji na ten temat w instrukcji obsługi laptopa.
    przemek19791
    Level 10  
    Przede wszystkim nie ma tego w menadżerze urządzeń, i przy okazji mi sie skojarzyło że przecież te wejście wideo wchodzi na tuner telewizyjny na mpci. Mimo to w tych programach co podałeś brak dalszej opcji wyboru. Dopiero jak wgrałem z innej toshiby recovery z tym programem przechwytującym WinDVD jest wybór z jakiego złącza w tunerze korzystać. Jak widać mam narazie czarno biały obraz i trochę przesuniety do góry, niezależnie czy pal czy secam czy ntsc, w biosie ustawienia tunera też nic nie zmieniają. Podejrzewam mój kiepski kabel.
    Póki co nadal nie mam programu do przechwytywania w win7.