Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Regeneracja Sharp Ar 121

M.R. 09 Nov 2005 12:11 1161 7
    M.R.
    Level 16  
    Witam pytanie jest następujące zregenerowałem toner do kopiarki Ar 121 po włożenie do kopiarki kartridża kopiarka nadal pokazuje brak toneru ? Przecież w tych kopiarkach nie trzeba wymieniać chipa ??
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
  • Helpful post
    print

Level 16  
    w tej kopiarce toner będzie chodził po zregenerowaniu gdy nie był do końca zużyty. Tzn. gdy kontrolka się już zapaliła, ale kopiarka jeszcze kopiuje.
    M.R.
    Level 16  
    A gdybym podmienił chip z innego katridża ?? Maszyna kopiowała ale brak toneru wskazywała. Zregenerowałem zrobiłem kilka kopii i nadal świeci.
  • Helpful post
    print

Level 16  
    kontrolka będzie świecić. Ale kopiować chyba można?
    M.R.
    Level 16  
    Kopiować można ale po ok 15 kopiach przestaje kopiować. Nic nie widać na kopiach
  • Helpful post
    krisby
    Level 13  
    Witam,

Zasada ta sama co przy np. tonerach AR016T czy AR202T. Jak mruga brak tonera to wyłączyć kopiarkę i uzupełnić toner. Jak już świeci się cały czas brak tonera to "po zawodach". Oczywiście podmiana chipa "na dobry" załatwia sprawę.
    I uwaga przy nieoryginalnych nowych tonerach. Miałem przypadek, że nowy toner w maszynie, a maszyna F2 - błąd tonera.

Pozdro
    M.R.
    Level 16  
    Zamykam temat jeśli by ktoś miał takie chipy to jestm skory kupić kilka pozdrawiam
    rafal.m
    Level 13  
    Witam
    Mam kilkanaście takich chipów jak chcesz to mogę ci kilka odsprzedać. Pisz na Prv.