Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Panasonic workio dp-2010e problem z drukowaniem

poisoner 09 Lis 2005 12:24 885 2
  • #1 09 Lis 2005 12:24
    poisoner
    Poziom 10  

Witam wszystkich,

mam mały problem z drukowaniem w kopiarce Panasonic dp-2010e. Gdy w sterownikach drukarki wybór źródła papieru ustawiony jest na kasetę dolną, maszyna nie pobiera papieru; gry pobór ustawiony jest na auto, drukuje tylko z podajnika bocznego (jeśli nie ma w nim papieru mam błąd Check paper size). Zarówno w kasecie jak i w podajniku znajduje się papier A4, w sterownikach również ustawiony jest format A4. Co z tym zrobić?

pozdrawiam wszystkich

Edit: dodam tylko, że kopiowanie z kasety i podajnika bocznego idzie bez żadnych problemów.

0 2
  • #2 13 Lis 2005 22:50
    kowal510
    Poziom 15  

Sprawdz czy dokument który jest drukowany nie jest poza marginesami wtedy kopiarka nie dopasowuje do formatu A4 tylko pobiera z bocznego.

0
  • #3 14 Lis 2005 18:48
    poisoner
    Poziom 10  

Od kilku dni nie miałem styczności z kopiarką, od tego czasu zaczęła pobierać 2 kartki A4 podczas kopiowania (zamiast jednej). Okazało się, że ustawiony był w kasecie rozmiar papieru A3 zamiast A4, stąd również problemy z drukowaniem.
    Mały problem był tylko z przestawieniem rozmiaru z powrotem na A4, w/g książki serwisowej powinno być F5 -> 14 -> 6, ale wtedy wyskakiwało B5-R, zadziałało na F5 -> 14 -> 7. W każdym razie już działa.

Pozdrawiam

0