Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Honda 2315 - Nie odpala na ciepłym silniku

robertk9 14 May 2022 09:52 81 2
    robertk9
    Level 9  
    Mam problem z kosiarką i w sumie piszę tutaj bo może ktoś z "okolicy" Śląsk / Małopolska by było stanie to naprawić

Z kosiarką męczę się od jakiegoś czasu, wykonałem kilka napraw ale skutek jest połowiczny jednak chciałbym by może ktoś mógł to naprawić aby kosiarka była sprawna w 100%

Na początku traktorek miał problemy z tym że po jakimś czasie palił i jeździł jakby go coś "dłowiło" porostu nie miał mocy i jechał jakby na jednym cylindrze, po wymianie kilku części (świece, tłumik, i inne) jednak teraz traktorek odpala jeździ ale zagrzeje się i po sprawie .... już nie odpali, oczywiście można go "męczyć" i odpali ale przecież tak to nie może być. Dlatego mam pytanie czy zajdę tutaj kogoś kto umie to naprawić - dziękuje za informację 

pozdrawiam i czekam na informację 
    4495redberet
    Level 27  
    Na początek zawory do ustawienia.
    Paliwo ma lecieć swobodnie,gaźnik do czyszczenia od tego zacznij...
    Jak zgaśnie,czy się nagrzeje sprawdź czy ma iskrę
    robertk9
    Level 9  
    4495redberet wrote:
    Na początek zawory do ustawienia.
    Paliwo ma lecieć swobodnie,gaźnik do czyszczenia od tego zacznij...
    Jak zgaśnie,czy się nagrzeje sprawdź czy ma iskrę

Podobno zawory były ustawione - ale postaram się to sprawdzić

Paliwo leci swobodnie ...

Gaźnik podobno był robiony ale też sprawdzę tak samo jak iskrę

Nie za bardzo się na tym znam ale chyba czas się nauczyć...

Dodatkowo nowy objaw bo teraz już od razu dziwnie chodzi, kopci na czarno więc z doświadczenia wygląda że zalewa paliwem

Podobno gaźnik wymienili i inne pierdoły nie mniej muszę oraz posprawdzać wszystko dziękuję za pomoc... z silnikami hondy mało kto umie sobie poradzić i chyba to jest główny powód