Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Android 13 Beta na telewizor dostępny dla devkitu Google ADT-3

ghost666 16 May 2022 09:59 417 0
 • Android 13 Beta na telewizor dostępny dla devkitu Google ADT-3
  Google wypuściło pierwszą wersję: 'zapoznawczą' dla programistów Androida 13 w lutym. Dzięki czemu wiemy już całkiem sporo o tym systemie, w tym o obsłudze wirtualizacji, a także o aktualizacjach bezpieczeństwa i prywatności. Obecnie, wszakże dodano również Androida 13 Beta dla TV (inaczej: „Android 13 for Android TV”) dla zestawu programistycznego Google ADT-3 i emulator Androida dla TV w Android Studio.

  Wydanie beta umożliwia twórcom aplikacji testowanie ich i przekazywanie opinii na temat najnowszej wersji przed jej udostępnieniem na urządzeniach klientów. Google nie upublicznia żadnego dziennika zmian dotyczącego Androida 13 dla Android TV, ale obraz systemu operacyjnego dla ADT-3 i instrukcje instalacji można znaleźć na stronie nowej odsłony.  Mishaal Rahman, redaktor Esper, wypróbował system na swoim urządzeniu ADT-3, spodziewając się dodatkowych funkcji, ale zauważył, że rozszerzona obsługa PiP, tryb gotowości o niskim poborze mocy (który może wyłączyć wakelocks i odciąć dostęp sieciowy do aplikacji w celu oszczędzania energii) oraz wsparcie dla szybkiego parowania były niedostępne. Z kolei Kishan Vyas wypróbował Androida 13 dla TV w emulatorze dla programistów w środowisku XDA i nie odnotował oczywistych zmian wizualnych w stosunku do wcześniejszej odsłony Androida 12 dla Android TV.

  Pozostaje nam poczekać na prezentację ostatecznej wersji nowego systemu operacyjnego na docelowych platformach.

  Źródło: https://www.cnx-software.com/2022/05/09/android-13-beta-for-tv-available-for-google-adt-3-devkit/

  Cool? Ranking DIY
  About Author
  ghost666
  Translator, editor
  Offline 
  Fizyk z wykształcenia. Po zrobieniu doktoratu i dwóch latach pracy na uczelni, przeszedł do sektora prywatnego, gdzie zajmuje się projektowaniem urządzeń elektronicznych i programowaniem. Od 2003 roku na forum Elektroda.pl, od 2008 roku członek zespołu redakcyjnego.
  ghost666 wrote 11090 posts with rating 9405, helped 157 times. Live in city Warszawa. Been with us since 2003 year.