Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Czy można złożyć lusterko elektryczne Opel Combo C 2008

Kumatex 20 May 2022 02:39 192 3
 • #1
  Kumatex
  Level 2  
  Witam forumowiczów. Kupiłem ostatnio Opel 2008 1.6 CNG, nie mogę złożyć lusterek. Czy one są składane, nie mogę się dowiedzieć. Proszę o podpowiedź. Pozdrawiam
 • #2
  marekpijowczyk992
  Level 6  
  Rozumiem, że kupiłeś samochód z drugiej ręki. Jeśli tak to poprzedni właściciel nic Ci nie powiedział w tym temacie ? W jaki sposób zakupiłeś ten samochód ? Jak znalazłeś ogłoszenie ?
 • #3
  sanfran
  Network and Internet specialist
  Kumatex wrote:
  Czy one są składane, nie mogę się dowiedzieć. Proszę o podpowiedź.

  Hej. Niestety, twoje pytanie jest wieloznaczne. Najpierw wyjaśnij proszę czy chodzi o składnie samoczynne - za pomocą silniczków, czy ręczne odpychanie lusterek do drzwi.

  To, że lusterka są „elektryczne” (jak rozumiem chodzi o to, że szybka lusterka może być regulowana względem obudowy elektrycznie) wcale nie oznacza, że mogą się one składać elektrycznie. Z reguły za to odpowiada dodatkowy przełącznik w okolicach sterowania lusterek.

  Z reguły w pakiecie z elektryczną regulacją jest podgrzewanie lusterek. Ale czasem mozna się naciąć, bo w moim samochodzie są lusterka regulowane i składane, ale nie podgrzewane.
 • #4
  marekpijowczyk992
  Level 6  
  U mnie lusterka składane są ręcznie jeśli chodzi o obudowe, sterowane są tak samo elektrycznie, ale też właśnie nie mam funkcji ogrzewania lusterek. Ciekawe co autor odpisze.