Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
flexghzflexghz
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

jaki laser do DVD Samsung...?

10 Lis 2005 08:34 4515 6
  • Poziom 10  
    witam
    posiadam kino domowe HT-DB120 i DVD przestało czytać płyty. Znalazłem na forum info że jest to laser SOH-DH11, a cały moduł DECK-MECHA ASSY.
    Dalej znalazłem info ze stroną sklepu i tym modułem (SF-C99):
    http://www.impelshop.com/?site=shop&step=info&id=234

ELEKTRON2 pisał że to jest to, jednak dzwoniłem do tego sklepu i sprzedawca stwierdził że nie będzie pasować - wyczułem że sam nie jest pewny... i dlatego proszę o poradę, czy to jest to. Jeśli nie to prosze o info jaki moduł i gdzie można go nabyć.

pozdrawiam
  • flexghzflexghz
  • flexghzflexghz
  • Poziom 10  
    dzwoniłem
    skierowali mnie do serwisu Samsunga i podali numer..... :-)) - nie udzielają takich informacji.

dzieki

Dodano po 1 [minuty]:

poczytalem dalej iznalazlem jeszcze jeden modół z laserem do tego DVD: cms-d100
    teraz to juz cie wiem nic..., dwonie i nigdzie go nie ma....

Dodano po 44 [minuty]:

znów ja

potwierdziłem w serwisie że to moduł cms-d100, koszt u nich około 120zł bez wymiany. Moje pytanie brzmi: gdzie moge zakupić taki moduł poza serwisem?

może ktoś wie??????????
  • Specjalista techniki DVD
    Napisz na priva to coś poradzimy.
  • Poziom 12  
    witam jest jakis postep z tym modulem?
  • Poziom 12  
    w north znalazlem glowice o modelu SOH-DH2 taki sam model jest na tasiemce czy bedzie na 100% pasowal?
  • Poziom 10  
    witam

temat się zakończył. Wymienili mi w serwisie Samsunga w Bydgoszczy laser z całym mechanizmem za 100zł, tylko trzeba było się dogadać (chyba akurat mieli taki z jakiegoś innego złoma). Gość w serwisie po prostu klasa. Pierwszy raz się spotkałem z takim. Nawet kabel do anteny dorzucił gratis....

pozdrawiam