Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Philips 25" ch.L6.2 - szarpie obraz i warczy

10 Lis 2005 09:12 1424 6
  • Poziom 19  
    Philips L6.2 chodzi kilka godzin i zacznie wyginać, szarpać obraz i słychać bulgot w głośnikach. Po wył. nie można włączyć bo zamiast 8V jest 6V a główne 150V jest ok. Nie raz nawet jak jest zimny zaczyna szarpać obrazem i warczy. TV prze 3 m-ce chodził z powrotami od góry ale po wym.w pionie 100/25 i 220/35 linie znikły a problem pozostał. Wymieniłem: 2x47/250, 2200/25 w 8V i kupę innych elek. W zasil.zamieniłem D12V na 15V, 120k na 100k, podstawiałem mostek i główny lektrolit. Wczoraj chodził 5 godzin i jak się zbierałem aby go skręcić zaczął na mnie warczyć. Jak nie pomożecie to go do rzeki wrzucę a nie chcę zaśmiecać środowiska.
  • Pomocny post
    Poziom 23  
    Nim go wyrzucisz to wymień jeszcze w zasilaczu BF487-koniecznie o dużym wzmocnieniu i STP4NA40-czasem tam jest wstawiony zamiennik który powoduje różne "cuda".Powodzenia
  • Pomocny post
    Spec od TV
    Witam!
    Obstawiałbym BF487 na 99%.
  • Pomocny post
    Poziom 19  
    Witam.Potwierdzam "tenap" BF! Miałem też wyrzucić !
  • Poziom 19  
    BC 337 był wymieniony już wcześniej i nic , ale po wymianie BF chodził już 4 godziny i narazie jest OK ! Dzięki !
  • Poziom 19  
    Wielkie dzięki "PRAKYK" po twojej podpowiedzi i potwierdzeniach innych kolegów TV chodzi. Wymieniłem BF, P40, i 2x1om tak na wszelki wypadek i temat zamknięty. Jeszcze raz - dzięki.