Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Screen Mirroring jak usunąć nieznane mi urządzenie z telefonu po wybraniu wybi ?

Andrzej Gdz 06 Jun 2022 14:14 201 4
    Andrzej Gdz
    Level 22  
    Witam ,

Mam aplikację Screen Mirroring klikam wybierz i pokazuje się Przesyłanie ekranu -> Ekran bezprzewodowy ( włączony ). Poniżej mam do wyboru [ LG ] web TV UP7800 i [ TV ] Samsung 7 seriers.
    Samsung Series 7 jest tym urządzeniem co ma się łączyć z telefonem.
    Co to jest za urządzenie i skąd się to znalazło [ LG ] web TV UP7800 ?
    Druga sprawa jak to usunąć [ LG ] web TV UP7800 aby nie pokazywało sie na ekranie telefonu po wybraniu "wybierz" ?
    Dziarski Hank
    Level 33  
    To są obecnie wyszukane urządzenia, czy już sparowane? Jak to pierwsze, to może TV sąsiada?
    Andrzej Gdz
    Level 22  
    Raczej na 99 % to TV sąsiada bo ja nie mam nic na stanie ze stajni LG.
    A jak to usunąć aby nie pokazywało się na telefonie ?
    Ale jak wybiorę "wybierz" i kliknę na LG to jest łączenie a za chwilę mam Połączono.
    Dziarski Hank
    Level 33  
    Wejdź w ustawienia bluetooth w telefonie i zobacz, czy nie jest sparowany. Jak jest, to go usuń. Jeśli to TV sąsiada, to nic nie poradzisz, że wyświetla się na liście dostępnych połączeń - jego TV ma włączone BT i ustawiony tryb widoczny.
    Andrzej Gdz
    Level 22  
    W ustawieniach bluetooth w telefonie nie ma LG więc ZONK nic nie można zrobić,
    A czy jak dam Połącz LG i jak pisze Połączono to sąsiad widzi na swoim TV obraz mojego telefonu ?
    EDIT EDIT EDIT
    W ustawieniach bluetooth w telefonie jest , pokazał sie LG i jak zrobię parowanie mam komunikat, że bluetooth jest wyłączony na tym urządzeniu , urządzenie jest w trybie ukrytym i urządzenie jest podłączone do innych urządzeń ?
    Usunąć się tego niestety nie da lub coś żle robię ?