Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Kontrolka akumulatora Citroën C4 picasso 1.6 HDI

Drombo135 10 Jun 2022 23:27 474 1
Texa Poland
    Drombo135
    Level 3  
    Witam,

Mam taki problem w moim Citroenie C4 Picasso 1.6 HDI 2009 r. po wymianie akumulatora na nowy pojawił się problem, zawsze po uruchomieniu silnika po upływie 3minut z zegarkiem w ręku zapala się kontrolka akumulatora, wyświetlając komunikat o braku ladowaniaub usterce elektroniki, tylko że jeżdżę już tak dobre kilka miesięcy i nic się nie dzieje, wszystko z elektroniki działa w samochodzie jak należy , ładowanie ma dobre, alternator sprawny, przekładałem inny aku ale błąd również po 3 minutach wraca, nie ma znaczenia czy to na postoju czy jadąc, na światłach czy bez 3 minuty zapala się kontrolka, w dodatku dzisiaj gdy przeprowadziłem przedsezonowy serwis klimatyzacji łącznie z nabiciem chłodzi, pieknie wszystko cacy dopóki nie minie 3 minuty, zapala się kontrolka akumulatora, dmuchawa wieje cały czas tylko przestaje lecieć tak zimne powietrze jak przez pierwsze 3 minuty i nie chłodzi jak należy tyle że se wieje okna trzeba otwierać bo pot po j... leci. Może ktoś z was miał taki problem i wie gdzie zajrzeć, byłbym ogromnie wdzięczny za pomoc lub jakiś trop. Pozdrawiam
  • Texa Poland
    Michał_74
    Level 23  
    Witam.
    A nie ma tam tak że odpowiednim komputerem trzeba ustawić nowy akumulator? chyba Lexiia to robi w tych modelach.
    Pozdrawiam.