Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Gdzie znajdę schemat kabli dla Renault Trafic? Chcę podłączyć radio.

kgebski0 26 Jun 2022 13:35 234 6
    kgebski0
    Level 2  
    Zna ktoś może schemat Kabli z Renault Trafic 2004 rok. Chcę podpiąć Radio ale każdy kabelek jest do czegoś innego, w instrukcji obsługi nie ma opisu Kabli a go potrzebuje. Bylbym wdzięczny za pomoc
    koleś kit
    Level 39  
    To tak nie działa. Jest tam kostka iso czy ktoś poucinał wszystko.? radio jakie? Jaka kostka? Może wsztaw zdjęcia radia i instalacji ?
    kgebski0
    Level 2  
    Gdzie znajdę schemat kabli dla Renault Trafic? Chcę podłączyć radio. Coś takiego

Gdzie znajdę schemat kabli dla Renault Trafic? Chcę podłączyć radio. Gdzie znajdę schemat kabli dla Renault Trafic? Chcę podłączyć radio.
    vogelek1
    Level 17  
    Czrna zasilanie żółta sterowanie z kierownicy, trzecia kostka do głośników,
    koleś kit
    Level 39  
    Tak, a więc w aucie nic nie pocięte. Tam powinno być dobrze. A radio masz jakie ? Bez kostek ISO same kable czy co?
    genek1000
    Level 35  
    koleś kit wrote:
    Tak, a więc w aucie nic nie pocięte. Tam powinno być dobrze. A radio masz jakie ? Bez kostek ISO same kable czy co?

To widać na pierwszym zdjęciu że leży jakiś " chińczyk" i wisi warkocz kabli bez kostki ISO .
    kgebski0 wrote:
    Chcę podpiąć Radio ale każdy kabelek jest do czegoś innego, w instrukcji obsługi nie ma opisu Kabli a go potrzebuje.

Temat powinien być w dziale " Początkujący" . Wujek Google - schemat podłączeń złącza radiowego ISO - miernik do reki , lutownica i jedziemy z koksem
    koleś kit
    Level 39  
    genek1000 wrote:
    koleś kit wrote:

To widać na pierwszym zdjęciu że leży jakiś " chińczyk" i wisi warkocz kabli bez kostki ISO .
    kgebski0 wrote:
    Chcę podpiąć Radio ale każdy kabelek jest do czegoś innego, w instrukcji obsługi nie ma opisu Kabli a go potrzebuje.

Temat powinien być w dziale " Początkujący" . Wujek Google - schemat podłączeń złącza radiowego ISO - miernik do reki , lutownica i jedziemy z koksem

Ja pisałem o instalacji w aucie to chyba logiczne. Co do radia na każdym kabelku jest opis jak i na obudowie. Dokupić kostkę ISO do radia i przylutować do kabelków. Potem wpiąć w instalację i tyle. Tyle.