Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[07.07.2022, Webinar] AI w systemach monitorowania pojazdów

ghost666 29 Jun 2022 10:28 252 0
Optex
 • [07.07.2022, Webinar] AI w systemach monitorowania pojazdów
  Zastanawiasz się nad stanem swojego pojazdu? Istnieje szereg sposobów jego monitorowania. Firma ST Microelectronics zaprasza na webinarium, poświęcone systemom monitorowania stanu pojazdu w czasie rzeczywistym, możliwym do realizacji dzięki dedykowanym, 6-osiowym modułom inercyjnym z wbudowanym rdzeniem uczenia maszynowego.

  STMicro zaprasza do dołączenia do krótkiego, 1-godzinnego webinarium, prowadzonego na żywo, w ramach którego dowiedzieć można się, jak sprawnie i skutecznie monitorować stan pojazdu przez długi czas z wykorzystaniem tylko jednego sensora. Omawiane rozwiązanie opiera się na 6-osiowym czujniku ruchu klasy motoryzacyjnej z wbudowanym rdzeniem uczenia maszynowego, który zapewnia najniższe zużycie energii w branży i wysoką dokładność wykrywania zdarzeń na poziomie samego sensora.

  Podczas webinaru dowiedzieć będzie się można, jak zbudować unikalne rozwiązanie AI zapewniające najlepszą w swojej klasie dokładność, niski szum i minimalizację zużycie energii w najmniejszym możliwym rozmiarze. Inżynierowie STMa wyjaśnią, w jaki sposób wbudowany rdzeń uczenia maszynowego (MLC) czujnika przetwarza dane z czujnika lokalnie, a następnie budzi system natychmiast po wykryciu interesującego nas zdarzenia.

  Webinar zaplanowano na czwartek, 7 lipca 2022. Odbędzie się on o godzinie 15:00 czasu środkowoeuropejskiego (CEST). Na webinar zarejestrować można się tutaj.

  "Poprowadzimy Cię krok po kroku przez praktyczny przykład z życia, pokazujący, w jaki sposób możesz rejestrować i przetwarzać dane w celu stworzenia własnego algorytmu AI działającego w pakiecie systemowym ASM330LHHX. Jest to łatwe dzięki naszej gotowej do użycia platformie programistycznej (STEVAL-MKI109V3) do oceny czujników ruchu i środowiskowych MEMS, w tym graficznego interfejsu użytkownika (GUI) Unico z dedykowanymi procedurami oprogramowania dla niestandardowych aplikacji. Dodatkowe przykłady różnych wstępnie skompilowanych aplikacji są również dostępne na GitHub, aby pomóc Ci wykonać swoją pracę w zaledwie kilku krokach" piszą organizatorzy webinaru.

  Uczestnicy webinaru po jego wysłuchani będą w stanie samodzielnie opracować motoryzacyjną aplikację MLC. Na koniec prezentacji zaplanowana jest sesja z pytaniami i odpowiedziami na żywo, podczas której eksperci ST będą dostępni, aby odpowiedzieć na pytania uczestników.

  Plan seminarium:
  * Przypadki użycia do codziennego monitorowania pojazdów.
  * Wprowadzenie do funkcji MLC, z której można korzystać za pomocą ASM330LHHX.
  * Przegląd ekosystemu rozwoju ST dla czujników MEMS i aplikacji MLC.
  * Samouczek krok po kroku, jak opracować aplikację do monitorowania pojazdów opartą na MLC.
  * Wnioski i podsumowanie.

  Źródło: Materiałt STMicro

  Cool? Ranking DIY
  Can you write similar article? Send message to me and you will get SD card 64GB.
  About Author
  ghost666
  Translator, editor
  Offline 
  Fizyk z wykształcenia. Po zrobieniu doktoratu i dwóch latach pracy na uczelni, przeszedł do sektora prywatnego, gdzie zajmuje się projektowaniem urządzeń elektronicznych i programowaniem. Od 2003 roku na forum Elektroda.pl, od 2008 roku członek zespołu redakcyjnego.
  ghost666 wrote 11176 posts with rating 9456, helped 157 times. Live in city Warszawa. Been with us since 2003 year.
 • Optex