Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Siemens Gigaset 3015 słuchawka 3000C-brak sygnału dzwonienia

zug 11 Nov 2005 20:50 1866 4
 • #1
  zug
  Level 2  
  Baza 3015 + słuchawka 3000 classic - brak sygnału dzwonienia

  łączą się miedzy sobą, działają wszystkie funkcje, przywołanie ustawianie dźwięków tak że głośniki sprawne, można dzwonić na zewnątrz, można odbierać telefon ( dzwoniąc z innego tel., komórki ) o ile wiesz że ktoś dzwoni

  przywracałem ustawienia fabryczne, resetowałem i nic nie pomaga - po prostu pewnego dnia przestał działać ( oczywiście nikt z domowników nic przy tel nie kombinował - a przynajmniej tak twierdzą :) )

  podpowiedzcie w czym może być problem
 • #2
  oscar2000
  Level 34  
  a czy na wyswietlaczu sluchawki widac ze dzwoni ktos(incoming).........jesli nie widac to znaczylo by ze problem w bazie....niekiedy jesli sprzet jest przywozony powiedzmy z anglii i przerabiany w polsce by dzwonil wstawiany jest kondensator mozliwe ze baza komus z domownikow spadla i sie naderwal a teraz niedzwoni ...ale to tylko moje przypuszczenia....
 • #3
  zug
  Level 2  
  nie na wyświetlaczy nie ma śladu, że ktoś dzwoni żadnego brzdęknięcia, piknięcia nic!
  telefon był kupiony u nas w EURO-net ale to nie znacz, że nie był przerabiany na polski rynek

  jak namierzyć ten kondensator? ( niestety kiepsko u mnie ze znajomością elektroniki znaczy jak wygląda kondensator too too sie conieco orientuję :) )
 • #5
  zug
  Level 2  
  ale czy w moim przypadku ta procedura ma szansę przynieś pozytywny skutek? tam jest mowa o adaptacji telefonu sprowadzonego z Francji - mój dzwonił i przestał :cry: