Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Włączenie sterownika hulajnogi elektrycznej 24v

Xkubolowski 10 Jul 2022 16:23 240 4
    Xkubolowski
    Level 5  
    Hej, nie wyświetliło mi odpowiedniego działu więc dodaje do poczekalni. Mam do naprawy hulajnogę na 24v z kołem zasilanym silnikiem na łańcuszku. W ów hulajnodze padnięty był sterownik więc padło na kupno jakiegoś używanego, z racji ograniczonych wymiarów musiałem wybrać taki który jest na stacyjkę z kluczem której oczywiście nie posiadam. Podłączenie jest na 3 przewody: czarny zielony i czerwony. Jakie przewody muszę podłączyć żeby sterownik myślał że ma włożony kluczyk? Modelu nie podam bo to typowy chińczyk bez żadnych oznaczeń. Z góry dziękuję za pomoc
    User removed account
    Level 1  
    Xkubolowski
    Level 5  
    sprzedawca mówił że nie wie bo to z demontażu jakiejś starej hulajki która jakiś czas temu poszła na złom
    korystor
    Level 19  
    Jak wygląda ten sterownik chociaż pokaż. Jak dostaniesz się do płytki to chyba da radę wywnioskować które kable do czego.
    Xkubolowski
    Level 5  
    to jest takie coś, pod wieczór postaram się to rozkręcić i podeślę zdjęcia Włączenie sterownika hulajnogi elektrycznej 24v Włączenie sterownika hulajnogi elektrycznej 24v

Dodano po 38 [minuty]:

ok tak to pudełko prezentuje, okazało się że podpinam - do minusa silnika a nie - zasilania. zmieniłem połączenie i teraz sterownik zasila silnik ale bez reakcji na manetkę czy inne takie

Włączenie sterownika hulajnogi elektrycznej 24v Włączenie sterownika hulajnogi elektrycznej 24v się w środku

Dodano po 9 [godziny] 48 [minuty]:

na pewno przemierzę tranzystory mosfet i ten jeden przekaźnik który jest wpięty 2 nogami w - a środkową w +, dodaje zdjęcia mosfetów i tego głównego układu z bliska Włączenie sterownika hulajnogi elektrycznej 24v Włączenie sterownika hulajnogi elektrycznej 24v Włączenie sterownika hulajnogi elektrycznej 24v Włączenie sterownika hulajnogi elektrycznej 24v Włączenie sterownika hulajnogi elektrycznej 24v