Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Solved] Motorola G8 plus zablokowany po hard reset blokadą google/kodem pin

ASRock xp 14 Jul 2022 08:29 414 4
    ASRock xp
    Level 4  
    Witam. Pojawił się problem. Zrobiłem reset telefonu poprzez wciśnięcie przycisku power + vol-, ponieważ nie pamiętałem pinu blokady ekranu. Po resecie telefon włączył się, ale pojawił się kolejny problem.. Blokada google, nie znam ani hasła ani maila poprzedniego konta, które było przypisane to telefonu. Pokazuje, albo zalogowanie się poprzez google lub wpisanie poprzedniego kodu pin po tym resecie. Jest jakiś sposób na to, aby to obejść i mieć dostęp do telefonu bez logowania się do google lub podania kodu pin? Z góry dziękuję za fatygę. Pozdrawiam.
    kindlar
    Level 41  
    Zanim to zrobiłeś trzeba było się wylogować z konta google.
    To twój telefon?
    ASRock xp
    Level 4  
    To nie jest mój osobisty tel. Robię go na kogoś potrzeby. Był kupiony od osoby obcej. Obecnie nie ma z nią kontaktu, aby te hasła odzyskać i się zalogować i usunąć. Także pytam czy coś da radę zrobić czy pieniądze w błoto wyrzucone.
  • Helpful post
    blahfff
    Level 39  
    Szukaj w youtube sposobu na obejscie blokady FRP. Zazwyczaj cos dziala, choc czasem trzeba sie nagimnastykowac.
    ASRock xp
    Level 4  
    Problem rozwiązany. Poszperałem w necie i znalazłem rozwiązanie. Udało mi się to obejść. Zamykam temat. Pozdro.