Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Polonez Truck 1.6 96r moduł HYBRYD H-167

Elefancik 12 Nov 2005 12:06 3249 5
    Elefancik
    Level 11  
    Auto jak w temacie i nastepujący problem: Po włączeniu kierunkowskaza i naciśnięciu stop kierunki zaczynają pracować z większą częstotliwością, tak jak by została przepalona żarówka kierunkowskazu (żarówki OK). Dzieje się tak jeszcze przy układzie kierunek.+wsteczny, kierunek.+pozycje i jeszcze jeden obiaw kierunek.+wsteczny+stop=przyspieszone kierunkowskazy+pulsacja lampki awaryjnych. Podejżewam uszkodzenie urządzenia mikroprocesorowego Hybryd H-167 chociaż sprawdziłem elementy dyskretne na płycie i wygląda ok. Może jakieś sugestie forumowiczów. Pozdrawiam wszystkich. Elf
  • Helpful post
    User removed account
    User removed account  
    p_igla
    Level 11  
    Witam mam ten sam pojazd ten sam rocznik i w ogóle. Mój samochodzik też ma te objawy tyle tylko, że ma je odkąd pamiętam, a z tego co sie dowiedziałem jest to normalne (ten typ tak ma).
    Elefancik
    Level 11  
    Co chodzi o trzeci stop to nie ma takowego. Gniazda przyczepy też nie ma. Brak masy na tylnej lampie (możliwe), chociaż kolega niedawno wymieniał tylne lampy i twierdzi, żem przed wymianą tak było. Może ten typ tak ma chociaż ja nie sądze. Auto jest kolegi i mówi, że tak ma odkąd go kupił. Jak będę miał okazje to sprawdzę dokładnie te lampy. Dzięki za odpowiedzi.
    Elefancik
    Level 11  
    "Brak masy w tylnej lampie" napisał elektrit i to było to.